Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Na jo ez egy nagyon fura...

Na jo ez egy nagyon fura kerdes lesz de azert felteszem ezt igy minden embernek akinek volt koze LSD elmenyhez vagy csak ert a temahoz. Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Szoval en eletembe tobb belyeget is becsaptam mar de a legutobbi remisztoen eroteljesebb volt a tobbinel. Igazabol a tapasztalas lenyege az volt hogy nagyjabol minden a korulotem levo vilagban az en erzekelesem fuggvenyeben letezik, btw a vilag egy iluzio. Egy magasabb rendu letforma "gyereke" vagyok es az egesz vilag igazabol miattam letezik es minden amit szeretek es fontos nekem nem letezik. Mitha ez a szer az elmem rejtett mukodeset aktivalta volna es kaput nyitott volna a valosagra, vagy legalabbis kitagitotta volna a kulcslyukat amin idaig szemleltem a vilagot. De olyan eroteljes elmeny volt hogy azota is rendesen ram hozza a parat.

2022. jún. 12. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Az LSD nem igazán halucinogén drog, hanem inkább mint egy spirituális feszítővas+ rövid távú üzemanyag, hogy az elme fáján olyan helyekre is eljussunk, olyan ajtókat is erőszakkal kinyithassunk amire emberként nem nagyon lenne lehetőség.

Az amit érzékelsz viszont a tudatos/EGO-d szűrőjén keresztül jön át, szóval könnyű elkeveredni benne.

Egy-két hónapnyi idő visszaszerezni életerőben egy-egy ilyen árát.

Még sohasem próbáltam, de biztos nagyon izgalmas lenne.

2022. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is éreztem már, hogy minden illúzió..nem szedtem be semmit. És nem kell hozzá drog, hogy tudjam. Azt hogy rejtett képességeink vannak. Blokkoltak vagyunk. Egyszer pedig azt álmodtam hogy egy Istenség vagyok.
2022. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden trip más. Nagyon sok mindentől függ a hatás, mit kajáltál előtte, mennyire vagy szomorú vagy vidám, mennyire érzed magad biztonságban, mi foglalkoztat épp.

Van néha, hogy a bad-trip határán billeg az élmény. Ha utazol annak mindig próbálj a tudatában lenni, hogy ez csak halu. Így egy bad irányba menő tripet vissza lehet hozni akaratlagosan is. Sajnos nehéz megítélni mi fog kellemesen bejönni és mi az ami megijeszt.

Az ilyen isten vagyok élmény egyébként elég sűrű, nem kell félni tőle hanem egy kis egoizmust belevinni és élvezni a dolgot.


Ha nagyon rosszra fordul akkor nem árt ha van nálad 4-5 gramm aszkorbin sav (patikában recept nélkül adják). 1 deci vízben feloldva a nagy dózisú C vitamin kb 5 perc alatt lehoz, és elkerülheted a pszichózist.


Meg ha bélyegeztek, nem árt ha van ott valaki aki kihagyja és segít egy bad spirálból kijönni ha kell. Nem kell hozzá sok minden, pár megnyugtató mondat többnyire egyenesbe rak.


#1: Tévedsz, az LSD egy dopamin és szterotonin kapcsolt nagyon erősen pszichedelikus drog. Nincs értelme ezotériát vinni bele, jön a hatás anélkül is. Ha túlmisztifikálod akkor nagyobb eséllyel lesz pszichés függőséged, meg nehezebb lesz lejönni egy bad tripről.

2022. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én magic mushroomtól tértem át egy kicsit a túlvilágba 😀

Megöleltem egy fát a parkban és úgy éreztem lelke van és eggyéolvadok vele. Sőt a többi fának is részese lettem a parkban mint egy nagy titkos hálózat ami itt van velünk de nem tudjuk érzékelni

2022. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
A drog rossz értem?
2022. jún. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ezt drog nélkül is el lehet érni, mély meditációban meg tudatos álmodásban
2022. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Viszont van egy dolog, ami nem illúzió! Kérdezzük meg a megkínzott állatokat, hogy az a kín amit éreztek, éreznek, az illúzió- e??! Az elviselhetetlen fájdalom és kín, nem illúzió!
2022. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó ez hogy jön ide?
nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!