Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elolvasod ezt a kérdést?

Elolvasod ezt a kérdést?

Figyelt kérdés
Lehet most dühös leszel, mert ez az oldal arra van kitalálva ,hogy kérdéseket tegyünk fel egymásnak. Lehet sok bántalmazó választ kapok emiatt. De le szeretném írni kedves olvasó, netező, hogy jó hogy itt vagy. Ebben a világban, ahol minden omladozni látszik. Tudom, nagy divatja van annak a mondatnak, hogy: megérett az emberiség a pusztulásra. De én mégis azt mondanám most neked, örülök, hogy itt vagy és élsz és ki tudja hol laksz, névtelenül is embertársamnak nevezhetlek, emberi félelmekkel problémákkal. Aki tud szeretni, mégha meg is vannak a maga hibái. Ne legyél szomorú! Csak egy kis szeretetet akartam ezzel nyújtani midenkinek aki olvasta. Nagyon szép békés estét kívánok. Éld meg boldogan a perceket és ne csüggedj! ❤

2022. jún. 17. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Neked is küldök egy szívet. ❣️

Amúgy viccen kívül ez a világ valóban haldoklik. Az emberiség a vezetők elbuktak. Az emberek annyira buták hogy nem akarnak a jogaikkal élni inkább lesznek rabszolgák ezen a földön. Nekem tönkre tették az életemet, belül sírok de igyekszem szív szeretettel teli embereket keresni. Ennyi.

2022. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen, elolvastam a kérdést, kedves üzenetet rejt magában. Nem volt hasztalan megnyitni, foglalkozni vele.
2022. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Több ilyen ember kellene a világnak💓
2022. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
90%

💚

Én is küldök egy szívet.

Bár-e világban nagyon nehéz igaz szeretettel, cinizmus, gyűlölet, paranoia nélkül élni. Én akkor is az őszinteség, remény és a végtelen feltétel nélküli szeretet győzelmében hiszek.

2022. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
89%
Köszönöm. 🤍🤍🤍🤍
2022. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez milyen cuki! ♥️

Köszönöm és Neked is viszont kívánom ezeket!


Nem egyszerű időket élünk az biztos. Azért voltak/vannak az utóbbi években olyan események (társadalmi szinten, meg világszinten), amiket nem hittem volna, hogy megélek. Én úgy értelmeztem, hogy ezek is a változás/változtatás felé akarnák lendíteni a dolgokat. Vagy jelzések arra, hogy már nagyon megérettek erre az emberek. Már nagyon szükségünk volna erre.

Én reménykedek abban, hogy valami változik majd, akárhogyan is. Remélem, hogy azoknak, akik még utánam/utánunk jönnek valami olyat hagyhatunk itt ami jobb, mint amivel kezdtük. 🙏

2022. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy :).
2022. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
<3
2022. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Köszi kedves üzenet volt. Ritka ez itt. Nekem pont jól jön mivel szomorkodok, hogy nehéz ismerkedni és nem találok barátnőt...
2022. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, gyönyörű üzenet ♥️
2022. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!