Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spirituális szemszögből...

Spirituális szemszögből mennyire van igaza ennek a színésznek a boldogságról?

Figyelt kérdés

"A boldogságot mindig is túlértékelt dolognak tartottam. Vannak nehezebb időszakok, amiket általában valami csodálatos követ, és az egész élet ezekről a kompromisszumokról és győzelmekről, illetve vereségekről szól."(Brad Pitt)


Forrás: [link]


2022. jún. 17. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

"spirituális szemszögből" - az meg milyen? Melyik vallás szemszögéből szeretnéd tudni?

A boldogság elég tág fogalom, szubjektív. Nem hiszem, hogy ezzel kapcsolatban bármilyen kijelentés hazugságnak vagy hamisnak tekinthető bármely szempontból, esetleg káros lehet, de ez a mondat nem az.

Szerintem speciel Pitt kijelentése teljesen spiritualitássemleges. Vannak jó és rossz pillanatok is az életben, kb ennyit mond, csak kicsit megcifrázza. Abszolút pozitív üzenete van.

2022. jún. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem emelő jellegű, de az üzenetét tekintve, ez csak a jéghegy felszíne.
2022. jún. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ha neko ez van oké. De fogalmazza úgy, hogy az ő élete neki ilyen. Nem h az élet kompletten mindenkinek, mindig.
2022. jún. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Azt kérdezték tőle, hogy boldog-e, amire ezt válaszolta. Az első mondat pedig teljesen egyértelműen E/1-ben van, bár az eredeti angol mondatot nem láttam. Nem kell magadra venned, ha máshogy gondolod.
2022. jún. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet fontosabb, a boldogságra meg ráépítettek mindent, de mannapság inkább látszatboldogság van a legtöbb embernek.
2022. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!