Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A démon idézéshes milyen...

A démon idézéshes milyen illatú füstölőt kell használni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 19. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Gyakorlatilag teljesen mindegy, hisz ilyenek nem léteznek.
2022. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Régen kellemetlen szagú füstölőket használtak ilyen gyakorlatokhoz, tehát kellemetlen illatot árasztó növényeket vagy pl. ként. De sokszor nem alkalmaztak füstölőt. Szóval ez már csak részlet kérdés.
2022. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Nice85 ***** válasza:
15%

Inkább démon olajat használj (száritott növények vannak benne), illetve az adott démon manifesztációs gyertyáját... Etsy-n keresd... találni fogsz egy csomót... és nagyon jó illatuk van... :) nem drágák...

Továbbá Lucifer jelét javasolom leírni, akár a bőrödre alkoholos filccel...engem rontástól védett meg... És ne a Lemegeton idézéseit használd, az tiszteletlenség... Google fordítóval kreálj magadnak saját latin szöveget, mindig tisztelettel és latinul beszélj... tudnak magyarul is de a latin idézés a kapu hozzájuk, ez formaság de ha betartod kölcsönös lesz a tisztelet... ne félj Lucifer jelétől, nekem azt mondták még véletlenül se használjam magamon, csak papíron mert erös démon vonzó... naná, hogy használtam és működött... ;)

2022. jún. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Nice85 ***** válasza:

Javasolom, hogy a célodnak megfelelő társgyertyával segits rá a manifesztáciora... a démongyertyák és a sima manifesztácios gyertyák is lezárhato tégelyben vannak...többször használhatóak és biztonságos tárolásúak, a démongyertyák feketék, a manifesztácios gyertyák világos szinüek, ásványokkal és száritott virággal... isteni illatuk van...

Sok sikert! ;)

2022. jún. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Ördög illatút.
2022. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Deff ***** válasza:
7%
A herbál könnyen megidézi a belső démonokat.
2022. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem vagy benne biztos, inkább ne is akarj démont idézni, világos, hogy nem tudod mit csinálsz.
2022. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Egy volt hitgyülis ismerősöm például előtte látta az ördögöt mielőtt oda megtért, mint rákérdeztem előtte drogba utazott és erősen kokózott, meg ahogy utána néztem akik sokat kokóznak azoknak megjelenik az ördög egy idő után, bár nem javaslom mert rohadt drága és az értékítéleted is elveszted, szóval lehet magadat is kinyírod nem csak mást ha olyanok a gondolataid, bár a pcp is hasonló mellékhatással járhat.
2022. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Kutyaszar? Egyik legjobb.
2022. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyél babot.
2022. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!