Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nagyon durva, lehetetlen...

Ha nagyon durva, lehetetlen dolgok történnek az emberrel ráadásul rövid időn belül, tipikusan mikor minden összejön, az lehet szimpla véletlen vagy én tettem valami rosszat és direkt történtek?

Figyelt kérdés

Olyan dolgok történtek, amibe szinte belebolondultam, el kellett mennem orvoshoz, mert nem voltam önmagam, még most sem vagyok mondjuk, és őrült ember tüneteit hoztam. Mindezt 2-3 hónap leforgása alatt.

Ha leírtam hogy mik történtek, senki sem hinné el, ha egy filmet néznék már panaszkodnék, hogy nem maradtak a realitás talaján.

Kb. olyan mint amikor olvastam egy cikket hogy valakinek egyszerre halt meg a 4 gyereke, pont annyira szürreális. Nyilván egy olyan esemény sem lehet véletlen

Hozzáteszem hogy egész életemben rossz dolgok történtek velem, de a mostanira eseménysorozatra már nincs racionális, értelmes magyarázat

Pedig nem vagyok sorozatgyilkos, sőt semmilyen nagy bűnt nem követtem el

Hogyan deríthetném ki, hogy miért kaptam ezt, vagy egyáltalán lehetséges-e, vagy csak fogadjam el, hogy ez a sorsom és bele fogok őrülni idővel?


2022. jún. 22. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Hát így ebben a formában ez a kérdés egy erősen "nesze semmi, fogd meg jól".

Majd ha fel szeretnéd tenni a kérdésed, írd le. Addig meg... tök értelmetlen.

2022. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Mivel az ezoteria rovatban van a kérdés, gondolom ilyen választ keresel.

Nagyon általánosságban írsz, ezért csak ilyen általános válasz adható.

Lehetnek karmikus okok, saját bőrödön kellett megtapasztalnod olyan "rossz" dolgokat, amiket a lelked szeretne mélyebben megérteni, elsajátítani.


Lehet inkarnáció előtt beiktattál magadnak olyan katalizátor eseményeket, amik egy nagyon erős keresést, befelé fordulást indukálnak benned, amik segítenek elindulni egy jónak tartott fejlődési-megértési pályán.


Lehetnek véletlen események, amiket nem tudsz beilleszteni-feldolgozni.


Lehet egy negatív irányultságú támadás, ami a fejlődésed eltérítését, visszavetését célozza.

2022. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Írd le konkrétan, vagy privátban írjad, mert így nem lehet válaszolni a kérdésre.
2022. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha arra gondolsz, amikor midnig ujabb és újabb akadályok, meg nehezségek állnak az utadba, esetleg egyre "nagyobbak", akkor én arra gondolnék, hogy ezek lehetnek jelek, amik azt mutatják hogy nem jó irányba mész.
2022. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
4, vagy csak szimplán a te "mentális ellenállásod" azaz akaraterőd fogy mondjuk mert hajlamos vagy a depresszióra és kevés a motiváltságod.
2022. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Ez nem egy békés nézőpont, magadra jelenleg áldozatként tekintesz, akit a világ szívből megvet. Ha szeretnéd kideríteni miért van,az egyetlen út a meditáció lehet ezzel kapcsolatban, de akár előző életbe visszautaztató ember is segíthet, de utóbbi inkább közvetett tapasztalat,mert a torta egyik szeletét képezheti csak. A sok szenvedés jutalom, ha magas tudatossági szintet eredményez majd végkifejletként, amit nem látsz, hogy minden értünk történik
2022. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Hát én mondjuk inkább pszichológust ajánlanék, ha arról van zó, hogy csak elszenvedője vagy nézője vagy a saját életednek... deee a mentális egészség nem túl felkapott dolog ebben a kategóriában..
2022. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nyilván nem fogom ide leírni részletesen… még felismerhető is lennék.

Az a példa hogy valakinek egyszerre halt meg 4 gyereke, nem elég? Az lehet véletlen es nem egy pokoli büntetés?

Igazából valóban mindegy is, mert ha véletlen ha nem, ilyen dolgom csak a filmekben vannak

Nem csoda hogy beleőrültem, sőt fel sem fogom még.

De itt a valaszokon is látszik, hogy erre nincs válasz, marad a bűnhődés es az őrület…

2022. jún. 24. 03:34
 9/14 NTBS ***** válasza:
100%
Lehet véletlen vagy tettél olyat, amiért ezt kapod, de lehet generációs átok is mögötte.
2022. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Valamiért meg kell tapasztalnod ezt. Nem tudjuk miért egyszer majd kiderül.

Én úgy "fordítanám le", hogy a leleknek kellett a tapasztalat a fejlődéséhez, vagy pontosabban, ez volt a legmegfelelőbb es célravezetőbb tapasztalat a lélek számára, hogy valamiben fejlődjön, valamit megtanuljon.

Okokat nem érdemes találgatni, csak spekuláció lesz belőle. Előbb utóbb (gondolom túloldalt), majd úgyis kiderül. Szerintem nem feltétlenül azert mert akkor most megbűnhődsz egy tettedért.


" 1Amikor Jézus továbbment, meglátott egy születése óta vak embert. 2Tanítványai megkérdezték tőle: „Mester, ki vétkezett: ez vagy a szülei, hogy vakon született?” 3Jézus így válaszolt: „Nem ő vétkezett, nem is a szülei, hanem azért van ez így, hogy nyilvánvalóvá legyenek rajta Isten cselekedetei."

2022. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!