Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nagyon durva, lehetetlen...

Ha nagyon durva, lehetetlen dolgok történnek az emberrel ráadásul rövid időn belül, tipikusan mikor minden összejön, az lehet szimpla véletlen vagy én tettem valami rosszat és direkt történtek?

Figyelt kérdés

Olyan dolgok történtek, amibe szinte belebolondultam, el kellett mennem orvoshoz, mert nem voltam önmagam, még most sem vagyok mondjuk, és őrült ember tüneteit hoztam. Mindezt 2-3 hónap leforgása alatt.

Ha leírtam hogy mik történtek, senki sem hinné el, ha egy filmet néznék már panaszkodnék, hogy nem maradtak a realitás talaján.

Kb. olyan mint amikor olvastam egy cikket hogy valakinek egyszerre halt meg a 4 gyereke, pont annyira szürreális. Nyilván egy olyan esemény sem lehet véletlen

Hozzáteszem hogy egész életemben rossz dolgok történtek velem, de a mostanira eseménysorozatra már nincs racionális, értelmes magyarázat

Pedig nem vagyok sorozatgyilkos, sőt semmilyen nagy bűnt nem követtem el

Hogyan deríthetném ki, hogy miért kaptam ezt, vagy egyáltalán lehetséges-e, vagy csak fogadjam el, hogy ez a sorsom és bele fogok őrülni idővel?


2022. jún. 22. 11:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10, igen?

Szar emberek undorító bűnöket követnek el, itthon a fejesek a dolgozóktól lopnak, nekem meg egy hónap alatt tönkremegy az életem, megkaptam volna a legnagyobb álmom, de elvettek tőlem.

Milyen tapasztalas az hogy megőrűltem, vagdosom magam, gyógyszerekkel tömöm magam, remalmaim vannak es 2 ev alatt öregedtem 20 évet? Mit csináltam hogy ezt kapom?

Semmi más álmom nem volt csak ez az egy es többszörösen elvettek tőlem

2022. jún. 25. 05:02
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a szenvedést választod addig marad ez,én is ugyanilyen gondolatokat mondtam egykor, mint te most, hogy mit csináltam hogy ezt kapom,de a panaszkodás és az áldozat szerepe nem oldotta meg a szenvedés kérdését,ha változtatni akarsz a jelenlegi nézőponton ,akkor a jelenlegi gondolatfutás nem fog működni,újra van szükség. Attól függetlenül, hogy milyenek a körülményeid, bármikor válzoztathatsz ezen a téged lehúzó nézőponton. A körülményeket tekintve meg van ami megváltoztatható(csak lehet még nem tudod),van ami nem.
2022. jún. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezek a vágyak néha üresek. Van aki hajszolja a sok pénzt, vagy menő autót, nag házat, stb, de ezek valójában nem valódi értékek. Ha van jó, ha nincs az is jó.

Lehet egy lecke, hogy a keresésre inspiráljon, a befelé fordulásra, az élet átértelmezésére.

2022. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Lehet nem vették el hanem te sajàt magadtól..

Nálam is sok volt a "véletlen"azt hittem megörültem hogy mindenki tégla hogy ne bizzak senkibe..azokat hallottam az emberektől ami velem volt..mintha belém lett volna programozva kb 200szó és meghallom beszélgetésekből olvasàs stb àltal..

De minden szàl egy emberhez vezetett aki felnyitotta a szemem majd a sötétben hagyott hogy egyedül talàljam meg a fényt..

Gyerekek pszihologusa szerint vannak segítőim sok a 3asom meg az univerzum segit..na akkor kiröhögtem..


De pl jelek..gyerekeim nyaraltak apukàjukkal..

Egyedül voltam a kecoba..elmentem fürödni bekapcsoltam a robit (robot porszivo)mire kijöttem a konyhàba egy idézet!!vmi olyasmi hogy nem talàlok olyan baràtot mint ő és üres az életem nélküle..-azt hittem vkinek kulcsa van hozzàm ..

Meg a ballagàsi cicàs szallag logott a konyhapulton.. -szintén azt hittem kulcsa van és szivat (a baràt aki macskàmnak hivott és magamra hagyott)

A konyhàba bűz 3s elhuztam hütőt mindent de nem talàltam a szag forràsàt-aztàn eltünt mikor nem féltem mikor megértettem a jeleket ..


Nem szabad negativnak lenni .. velem anno a konyhàn sok rossz történt..és ott az öcsém képe aki meghalt ő is tudom segit sosem hagy magamra..

2022. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!