Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ásvány karkötőkből lehet...

Az ásvány karkötőkből lehet egyszerre többet viselni ugyan azon a kezen?

Figyelt kérdés
Esetleg véleményetek a: élinkítő rodanit, szodalit,lápisz lazuli,ónix rol?

#ásvány #ásványkarkötő #Ónix #szodalit #Lápisz lazulit #Élénkítő Rodonit
2022. jún. 26. 08:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, mivel egyik sem ér semmit, így ezt a nulla hatást beszorozhatod akár 10zel is, akkor is ugyanolyan semmitérő lesz.
2022. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát okés, én elfogadom a te véleményed is.
2022. jún. 26. 09:36
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Ha elég csajosan néz ki, akkor igen :)
2022. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem vélemény, bizonyított tény. Nem csinálnak semmit az ásványok.
2022. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4 esetleg valami cikket tudsz róla linkelni. Mert akkor nem rendelek többet
2022. jún. 26. 10:23
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Pl ez jól összefoglalja az áltudományokat.


Ha tudsz angolul, nyilván elérhetőbbek komolyabb cikkek is.

2022. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem vagyok ezoterikus (és szerintem ez a kérdés már inkább oda tartozik mint a vallás kategóriába) de

Tegyük fel hogy igazuk van:

tudtommal egy részük legalább úgy hiszi hogy mindennek van lelke vagy szelleme. Ha ez fejti ki a gyógyító hatást akkor lehet hogy amikor tudományosan vizsgálják meg a dolgokat akkor csak simán elrejtőzik a benne rejlő lélek. Ezáltal tudományos módszerekkel annyira igazolhatóak ezek mint bármelyik vallásban szereplő lélek.

Ha egy emberben lehet valami amit nem lehet kimutatni sehogyan sem akkor egy kőben miért ne lehetne? Csak mert másban hisszel?

Ezenfelül Istennek nem állna nehezére nem érzékelhető szellemet teremteni mindennek hogy azok is segítsék az arra nyitottakat vagy érdemeseket.


Leszögezném megint hogy nem hiszek az ezotériában. Nem is akarom bizonyítani a működését. De talán éri valami értelmes, logikus kritika ezt a gondolatot amire nem gondoltam.


A kérdésre is válaszoljunk:

"Az ásvány karkötőkből lehet egyszerre többet viselni ugyan azon a kezen?"

Vallási szempontból a karkötő viselésére tudtommal nincsen semmilyen kritérium. Ha sámánizmusnak és hasonlóknak tekintjük ezt akkor már tiltott lehet a használata.


Ezoterikus szempontból:

Ha valóban működik akkor előfordulhat gond. De erről egy ezzel foglalkozót kéne megkérdezni. Könnyen elérhetőek és én úgy tapasztaltam hogy kedvesek segítőkészek.


Ha nem működik de hisszel benne akkor a gondolat hogy gondot okozhat elég lehet ahhoz hogy bajod legyen belőle.

2022. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Én hordtam pár napig kristály nyakláncot,a pontos nevet nem tudom, fekete színe volt, amellett hogy azt éreztem hogy nincsenek gondolati blokkok,vele párhuzamosan felerősítette az egyik betegséghez köthető állapotom,kellett pár hét mire kiürült a hatása,addig meg elég rosszul voltam,de ez csak a rám gyakorolt hatása volt,lehet rád másképpen hat,az enyém csakrákra ható volt,direkt olyat kerestem,lehet a tieid nem ilyenek,én nem bízom bennük. Valószínűleg azért volt baj mert az egyik csakrám elrugaszkodott a megszokottól és a többi nem tudott úgy reagálni rá, külön utakon járt,így az egyensúly felborult .
2022. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, igazából mindent lehet, arzént is lehet enni, csak nem érdemes.
2022. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy itt lényegében maga a tudat amire ráerősít, mondjuk tudod hogy ettől erős vagy, akkor mondjuk mikor gyenge vagy ránézel és tudod hogy tudsz erős is lenni, kvázi emlékeztető, túl nagy hatásuk így nincs, de valamilyen szinten biztos kölcsönhatásba lép az ásvány meg a bőr egymással, mondjuk ha fémallergiás vagy azt szabad szemmel is láthatod.
2022. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!