Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valamit jelenthetett ez az...

Valamit jelenthetett ez az álom? (Megjegyzem tegnap voltam fogorvosnál)

Figyelt kérdés
Szóval azt álmodtam hogy az egyik fogam nagyon mozog szinte már alig tartja valami és elmentem fogorvoshoz aki “kihúzta” de nem emlekszem pontosan hogy akkor végül eltávolította-e de szerintem igen.. babonás vagyok azért kérdezem.

2022. jún. 28. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Egy hétköznapi álom, amelyben fogakat lát, kellemetlen találkozást jelent betegségekkel és nyugtalan, zavaró emberekkel.


Ha azt álmodja, hogy elvesztette a fogait. Szerencsétlenség vár rád.


Ha álomban az orvos kihúzta a fogát. Szörnyű, elhúzódó betegség vár rád.


Ha egy álomban megfigyeli a fogak számát a szájában egy személy miatt, ez azt jelenti, hogy számos próba után az elveszett ékszerek visszatérnek hozzád.


Ha egy álomban fogat mos vagy öblít, ez azt jelenti, hogy hatalmas küzdelemre lesz szüksége, hogy megmentse boldogságát.


Ha azt álmodod, hogy műfogak vannak a szádban, ez azt jelenti. Súlyos megpróbáltatásokra kell számítanod, amelyek rád esnek, és le kell küzdened azokat.


Ha egy álomban elveszíted a fogaidat, nehéz teher vár rád, amely összetöri büszkeségét és tönkreteszi a munkáját.


Ha azt álmodja, hogy kiütötték a fogait, ez azt jelenti, hogy figyelmesnek kell lennie az ügyeire, mivel az ellenség nem alszik.


Ha egy álomban a fogaid megsemmisültek vagy eltörtek, ez azt jelenti. Munkája vagy egészsége megsínyli a túlterheltséget.


Ha azt álmodja, hogy kiköpi a fogait, akkor a betegség fenyegeti Önt vagy családját.


Rossz fogak néhány hibával - a legszörnyűbb álom. Sok szerencsétlenséggel fenyegeti azokat, akik látják. Ez szegénység és romlás személyes terveketés remények, betegségek, idegi kimerültség még az eddig egészséges embereknél is.


Ha egy fog kiesik álomban, ez szomorú hírt jelent; ha kettő, akkor egy balszerencsesorozat, amelybe az álmodozó saját hanyagsága miatt kerül. Ha három foga kiesik, nagyon súlyos katasztrófák következnek.


Ha azt látja, hogy az összes foga kiesett, ez azt jelenti, hogy szerencsétlenségek jönnek.


Ha azt álmodja, hogy a fogai megromlottak, és kihúzta őket, ez azt jelenti, hogy éhség és halál vár rád.


Ha azt álmodja, hogy a lepedék leszáll a fogairól, miért lesznek egészségesek és fehérek - ez azt jelenti. A kellemetlen érzése átmeneti; amikor elmúlik. Majd észhez térsz, és egy teljesített kötelesség felismerése örömet okoz.


Ha álmában megcsodálja fogai fehérségét és tökéletességét. Várnak rád a szívednek kedves barátok és a boldogság teljessége, amit a vágyak beteljesülése adhat.


Ha egy álomban az egyik fogát kihúzva elveszíti, majd a nyelvével üreget keres a szájában, de nem találja, és megoldatlanul hagyja ezt a rejtvényt, akkor ez azt jelenti, hogy találkozni fog valakivel. akit teljesen nem akar, és akit el akar hanyagolni. Ennek ellenére erre a találkozóra sor kerül. És a jövőben továbbra is látni fogja ezt a személyt, és barátai oldalsó pillantásai ellenére is felemelő örömben lesz része ezeknek a találkozásoknak.


Ha azt álmodja, hogy fogorvosa tökéletesen megtisztította a fogait, és másnap reggel azt tapasztalja, hogy azok ismét besárgultak - ez azt jelenti, hogy bizonyos emberekre bízza érdekeinek védelmét, de hamarosan rájön, hogy nem fognak ellenállni. valami okos csaló hízelgő ígéretei.

2022. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 szerintem a tegnapi fogorvosi beavatkozásom által generálta ezt az álmot az agyam
2022. jún. 28. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. De választ akartál, nem?
2022. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 így van de köszönöm a választ :)
2022. jún. 28. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
A babonásak szerint a fogkiesés álomban egy olyan ember halálát jelöli, aki a közelükben van. Én ezt egy buszon hallottam a mellettem ülőtől, és valakitől, aki még vele beszélgetett. A mellettem ülő álmában estek ki a fogai. És én csak reménykedtem, hogy nem én leszek az a valaki a közelében, aki meghal az álom miatt.
2022. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!