Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg képesek...

Szerintetek tényleg képesek egyes emberek levitálni, meg a tárgyakat mozgatni a tudatukkal?

Figyelt kérdés
Állítólag meditációval el lehet érni ezt a szintet.

#spiritualitás #meditáció #buddhizmus #levitálás #Természetfölötti képességek
2022. júl. 19. 14:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/14 Gyakori Válaszoló ***** válasza:
59%

Engem gyíkká változtatott egy boszorka, de azóta már elmúlt.


Így utólag már bánom, hogy közben meg nem jutott eszembe tárgyakat mozgatni a tudatommal.


A leviatánkodást viszont ki akartam próbálni, de sajna-bajna nem szeretem a vizet.

2022. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Gyakori Válaszoló ***** válasza:
61%
Eltűnt az első válasz! De leírom, az elkövetkező generációk okulására. Az volt benne, hogy csak a gyíkemberek képesek!
2022. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Keremszépen, ez nem tisztességes!

Továbbra is biztosan mondhatom, hogy csak a gyíkemberek képesek rá.

Az első válaszom törölték, de ettől meg ez az igazság.

2022. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Manapság mindenki 4k kamerával a zsebében megy a WC-re is, mégsem készült soha egyetlen hitelt érdemlő felvétel sem ilyesmiről. Szerinted tényleg létezik?
2022. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem.
2022. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Transzcendális meditáció tanfolyamra akartam elmenni, és azt mondták, hogy ez a módszer tudományosan bevizsgált,de az ismertető előadáson elhangzott ez a dolig, hogy vannak olyan megvilágosult guruk, akik képesek levitálni, és a gondolataikkal tárgyakat elmozdítani, mire rákérdeztem, hogy a tanfolyamvezető látott-e ilyet, erre azt mondta, hogy az ilyen képességű emberek nagyon szerények, és nem kérkednek a képességeikkel.
2022. júl. 19. 16:54
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
jaja, én is úgy vagyok, simán tudok vizet is borrá változtatni, csak szégyenlős vagyok, így mások előtt nem megy :D Hány éves vagy kedves kérdező?
2022. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Miért érdekes, hogy hány éves vagyok?

Meditálni szerettem volna megtanulni, de nem akartam buddhista közösségbe menni, mert ott egyszer voltam, és egy óráig tömték a fejem a buddhista tanításokkal.

Ekkor ajánlotta egy ismerősöm ezt a tanfolyamot, ahol elméletileg mindenféle ezoterikus, meg vallási tanok nélkül megtanítanak meditálni.

Ezért voltam eléggé csalódott, amikor ezeket mondta a tanfolyam vezetője.

2022. júl. 19. 18:05
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor megkaptad a választ. Ez bizony nagyon is ezoterikus meg vallási bullshitnek hangzik. Ennél szerintem még a buddhistákkal is jobban járnál, egy átlag buddhista nem hisz az ilyesmiben.
2022. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
55%

Ajánlom a vezetett meditációt próbáld ki. Lehetőleg olyan csinálja aki már csinált ilyesmit.

Csak akkor csináld ha nincsen komolyabb lelki traumád.


26/N

2022. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!