Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valami feltétele a Spiritu...

Van valami feltétele a Spirituális Sátánizmusnak?

Figyelt kérdés

Van valami feltétele a Spirituális Sátánizmusnak? Ha van is, akkor mi az?


AZ "IDIÓTA" KOMMENTEKET NEM VESZEM FIGYELEMBE!!!!!

(Magyarul, a saját idődet vesztegeted amíg leírsz valami baromságot!)



2022. júl. 21. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Mármint feltétele annak hogy Spirituális Sátánista legyél?

Ha jól tudom akkor nincsen kifejezetten semmilyen feltétel, nem kell követned semmilyen életmódbeli irányzatot, lehet húst, alkoholt és mindent fogyasztani - Bár azt hozzátenném hogy az egészségre kell törekedni, a Spirituális Sátánizmus szabad kezet ad neked ilyen téren, hogy magad dönts arról hogy hogyan vezeted az életed, nincsenek követelmények azon kívül hogy egy számodra kényelmes, aktív és egészséges módon élj:)

Vallások tekintetében a Spirituális Sátánizmus nem diszkriminál, sokan vannak akik ateista, keresztény, buddhista, vagy hinduista múlttal lesznek Sátánisták - Szívesen látnak minden érdeklődöt, független attól hogy milyen vallásúnak vallotta magát azelőtt. Ha őszintén érdeklődik és kíváncsi valaki, szeretné ezt az irányzatot megismerni akkor nincs előtte akadály. Bár aki keresztény múlttal rendelkezik annak nagy eséllyel nehezebb dolga lesz, mert tudat alatt is magára halmozza a gátlásokat és félelmeket.

Viszont, vannak dolgok amik tilosak, abban az esetben ha Spirituális Sátánista akarsz lenni, hogy ha erre gondoltál "feltétel" alatt - Tilos mindenféle emberi vagy állati áldozatot bemutatni, tilos gyermekeket vagy állatokat bántalmazni vagy ártani nekik akármilyen módon. A Spirituális Sátánizmus nem a pusztítás irányzata, és alapvetően nem törekszik a konfrontálódásra vagy mások bántalmazására - Természetesen az önvédelem megengedett és kell is, akár verbális akár fizikai értelemben. De ártatlanok bántalmazása, ok nélkül megengedhetetlen.

Bár ez izagából nem is igazán egy vallási vagy spirituális kitétel, hanem alapvető erkölcsi norma, tehát az emberek nagy részének nem kell nagyon magyarázni mert egyébként is eszerint éltek, jobb esetben:)

2022. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a választ.
2022. júl. 21. 21:30
 3/3 Red6+ ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az a feltétele, hogy Sátán ellenségei a te ellenségeidnek kell lennie és csinálni kell sokféle rituálét. Idézéskor is fel van írva, hogy fel kell ajánlanod, hogy:

a zsidók ellen fellépsz.

figyelmezteted az embereket a zsidó ravaszságokra stb.

kereszténység abszurdjaira felhívni az emberek figyelmét.

terjeszteni a spirituális sátánizmust.

stb.

2022. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!