Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Én honnan tudjam azt,hogy...

Janosvertes32 kérdése:

Én honnan tudjam azt,hogy minek születtem meg és mi az én életemből feladatom!?

Figyelt kérdés

mondja már meg énnekem egy asztrológus,vagy numerologus aki számmisztikával foglalkozik.

kisgyermek korom óta nem volt értelme,hogy ezért a nulláért a semmiért éltem én tisztelt felhasználók.



2022. aug. 1. 23:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Az életednek neked magadnak kell értelmet adnod neki, olyan dolgokat csinálni amit szeretsz, nem ilyen humbukokat olvasni.
2022. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

hát de apukám mindig hangoztatja,hogy anyukám ragaszkodott én hozzám,hogy legyen két gyerekük.

ezek szerint apukám nem csak az anyukám tartotta fontosnak,hogy létrejöjjek.

de azért apám megdugta anyámat.

2022. aug. 2. 00:14
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Ki nem szarja le mit akarnak a szüleid?
2022. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Engem például érdekel hármas válaszoló.


Az van kedves kérdező, hogy amikor majd az idő elkezd gyorsan telni, akkor megtudod az életed értelmét. Fiatalon nagyon lassú minden. Idősebben egyszer csak azt veszed észre, hogy olyan gyorsan öregedsz mint a szélvész. Nincs időd semmire és senkire, bármivel is akarj majd foglalkozni. Amíg ilyen fiatal vagy, az egyetlen célod, hogy a nagy sebességre - ami eljön - felkészülj.

Öveket becsatolni! Szedd össze magad!

2022. aug. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
42%
Kell a gyárba a darabszám.
2022. aug. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
3. Az én szüleim azt nem akarták hogy egészségügybe dolgozzak mint ők, hát baszki, inkább azt nem akarták volna hogy multimilliárdos legyek ><
2022. aug. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

Halálod után érteni fogod.


A kérdésedre a válasz nem egy mondat, és nem is konkrétum. Nem szavakba önthető, mert végtelen.


A feladatod, hogy beteljesítsd magad. Az ide természetesen beépülő fejlődési folyamaton átmenj.


Ha bármire is azt gondolod, nincs értelme, nem érted.


Számodra semmi. De te egy ember vagy. Egy semmi. A minden szempontjából már hatalmas lápást tettél előre, és a lábad folyamatosan csúszik előrébb. Most is.

2022. aug. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Shaddark ***** válasza:

Igazából senki nem tudja ezt megmondani neked.

Meditációban választ találhatsz rá, ha eljutsz egy olyan szintre.

Aki azt mondja neked, hogy ő igenis meg tudja - az azért van, mert vannak akik mások hiszékenységéből élnek és átverik őket.

2022. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
köszi köszönöm szépen a válaszaikat a kérdésemre(egyaránt negativ es pozitivakat)mindenjót kívánok önöknek is nem lettem okosabb most sem igazság szerint.
2022. aug. 2. 12:36
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy nincs igazság.


Te adsz értelmet a saját életednek.

Tegyél valami jót addig a rövid kis időben amíg élsz.

2022. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!