Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam ki a harmadik...

Hogyan nyissam ki a harmadik szemem?

Figyelt kérdés

Akik hülyeséget írnának, azok kérem kíméljenek.

Tudom, hogy miket fogok látni. Pl.: sötét alakokat, entitásokat, stb... Tudom, hogy lesznek álmatlan éjszakáim.

Már többször utánanéztem, olvastam róla, de nem találtam meg sehol, hogy hogyan lehet kinyitni. Akinek sikerült kinyitni a csakrát, az tudna tanácsot adni hogy nissam ki?

Saját magamért én felelek.



#Harmadik szemcsakra
2022. aug. 4. 13:06
 1/8 Grimfox ***** válasza:
A teljesen nyitott szellemi érzékelés nem csak arról szól, hogy látni fogsz dolgokat. Az, hogy szemhez hasonlítják, csak azt jelzi, hogy a homlok közepén, a két szem között foglal helyet. De minden fizikai érzék szellemi formáját képviseli, és olyan észlelést is, ami nem létezik az anyagi világban. Ez a félreértés az egyik oka, hogy a nyugati kísérletezők közül nem soknak sikerül megnyitni ezt a szellemi központot. Akinek sikerül, és tényleg sikerül, nem csak képzeli, vagy valamilyen részleges szellemi észlelésre tesz szert, az a hagyományos, vagy ahhoz közeli úton csinálja. Az alsó öt csakrát letről fölfelé "megnyitja", mire ezzel végez, már a hatodik csakra, a "harmadik szem" megnyitásához szükséges tudás is a birtokába kerül. Ez a biztos, teljes sikert garantáló módszer.
2022. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Elsőnek a torokcsakra, és a gyökércsakra kinyitással kell kezdened ha ez megvan jöhet a harmadik szem. Itt minden levan írva

[link]

2022. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

menj el wcre


egyből megnyílik

2022. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt szeretném kérdezni, hogy amiket látsz árnyakat, azok valóságosak vagy csak hallucináció?
2022. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

aki ilyesmi kérdést egyáltalán feltesz, és még azt is odaírja, hogy tudja, hogy lesznek álmatlan éjszakái, az az életben nem fogja kinyitni a harmadik szemét.


kb. kettő perc után ugranál ki az ablakon, öcsém.

2022. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézz utána hogy csinálta Doctor Strange
2022. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó éles késsel menni fog. Csak előbb térképezd fel, hogy valójában hol van rajtad.Elég kellemetlen, ha próbavágások nyomai fedezhetők fel rajtad.
2022. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tanultam, hogy minden csakrának megvan a párja.


1-7

2-6

3-5


4 (kivéve a szívcsakra - ez egyensúlyozza ki az összes többit)


Ha az egyik csakra meggyengül, a párja felerősödhet.


Ha nincs földelésed (1), könnyen elszállhatsz (7).


Ha túl van pörögve a nemi csakra, az gyengítheti a homlokcsakrát.


A homlokcsakra egyik legnagyobb ellensége a szétszórtság.

Egyhegyű koncentrációval szokták edzeni, Tratak módszerrel.

2022. aug. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!