Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan manifesztáljak valakit,...

Hogyan manifesztáljak valakit, akinek nem tudom a nevét?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Én olyat manifesztálok, akit fizikailag még nem is tapasztaltam, pedig egy konkrét személy. Érzed, tudsz róla. Ennyi kell.
2022. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 segitseg ***** válasza:
Gondolatokkal éred el őt, nem szavakkal, nyilván könnyebb lenne, ha tudnád a nevét, de midnen az akaraton és a koncentráción múlik, sok sikert :3
2022. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem nagyon értem én ezeket a kérdéseket. Mit jelent ez esetben a manifesztació? Meglátni az utcán vagy bárhol azt, akit szeretne valaki manifesztálni? És ha ez meg is történne véletlenül, mit érne el vele?
2022. aug. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, felbukkan valahol, és megy a dolgára az illető, akit manifesztált, ha valóban manifesztálás történt.
2022. aug. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3-4 Sok dolgot tudok az illetőről, ami elég volt ahhoz, hogy megkedveljem. A nevét mondjuk nem tudom. Annyit szeretnék, hogy valahogy összehozzon minket a sors barátokként.
2022. aug. 5. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!