Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen karkötőt vegyek?

Milyen karkötőt vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy férfi karkötőt vagy hegyikristályból,amerisztből vagy lapis lazuliból.Nem olyat szeretnék hogy keverve van több kristály meg nem is olyat hogy az egész kristályból âl hanem legyen mondjuk egy kis anyag része is pl:shamballa kötésel,és igazi kristályból legyen.És nagyon ne legyen drágább 10000 ft-nál.Mit ajánlotok?

2022. aug. 8. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

ha keverve van, az miért nem jó?!


Nézz szét a Vaterán, ott rengeteg ásványi karkötő van!

2022. aug. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat vegyél, ami hegyi kristályból, ametisztből vagy lápiszból áll, és van benne szerelék is.


Azért remélem, látod, hogy így értelmetlen a kérdés, megválaszoltad magadnak. :)


De hogy segítsek is, őrájuk keress rá: Holdkő Ásvány vagy Alita ásvány. Őket ismerem, tutira valódi ásványt árulnak, nem utánzatot.

A shamballát meg felejtsd el, cseppet sem férfias. Rengeteg más dísz mehet bele helyette.

2022. aug. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen téren az ametiszt ásványboltot ajánlom, ők is igazi köveket árulnak
2022. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok évig foglalkoztam ásványékszerek készítésével. Mindig azt tanácsoltam a vásárlóimnal, hogy ne a vélt jótékony hatásuk alapján válasszanak, hanem azt ami a legjobban vonzza őket. 5000 ft alatt bőven találsz. Ne hagyd lehúzni magad.
2023. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!