Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manifesztáció? Hogyan tudnám...

Manifesztáció? Hogyan tudnám bevonzani, hogy felvegyenek arra a munkahelyre, ahova vágyom? Milyen módszerek vannak erre?

Figyelt kérdés

Jó esélyem van rá, de biztosra szeretnék menni.. hogyan vonzzam be a dolgot? (És mennyi időbe telik amíg "használ"? Vagy változó?)


Olvasgattam neten a témában, de nem tudom hogyan is kezdjek neki és mi az, ami tényleg hasznos..

Elsősorban e téren tapasztalt, jártas emberek segítségét kérném, nem értelmetlen beszólásokat, ez utóbbi senkit nem visz előrébb.


Előre is hálásan köszönöm! 🥰


19/L



2022. aug. 9. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Lehetőleg meditatív vagy relaxált állapotban képzeld el, hogy ott vagy a helyen, boldog vagy, jól érzed magad... ha interjúra mész, akkor képzeld el az interjú forgatókönyvét azzal a kimenetellel, amit szeretnél.

Én annó nem szándékosan csináltam ezt, mármint nem tudtam, hogy van olyan, hogy manifesztáció, csak elképzeltem párszor az álommunkahelyem. És tök véletlenül jött egy megkeresés, egy volt ismerősömtől, hogy keresnek embert hozzájuk. A hely teljesen megegyezett azzal, amit elképzeltem. Lehet puszta szerencse is, vagy lehet, hogy tényleg sikerült bevonzanom.

2022. aug. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként pár hónapos csúszással valósult meg. Ugyanígy a jelenlegi kapcsolatom. Nem gondoltam rá állandóan, és nem is vágytam rá kimondottan, sőt, az állásinterjúra úgy mentem el, hogy semmit nem tudtam a cégről, és nem voltak hatalmas reményeim.

A kapcsolatomnál pedig azt képzeltem el, hogy együtt vagyok valakivel boldogan, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok, és nagyon szeretjük egymást. Eddigi életemben egyszer sem volt részem ilyen kapcsolatban, és pontosan úgy élünk most, azok teljesültek, amiket elképzeltem.

2022. aug. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudsz olyat vonzani, amit erőszakolni kell. A vonzás szívtulajdonság (lelki szív). Nekem az a meglátásom, ha valami iránt igazán vonzódsz, az megtalál. Semmi praktika nem kell hozzá. Ha a mágnesnek az a tulajdonsága, hogy vonzza a vasreszeléket, akkor a közelében lévő vasreszeléket magához fogja húzni. A mágnesnek az a tulajdonsága hogy vonzzon, a vasreszeléknek pedig az, hogy vonzódjon. Magadat nem szabad becsapni és a félelmeidnek nem szabad uralkodnia feletted, mert az nagy akadály tud lenni. Az olyan, mintha a mágnest egy fadarabnak képzelnénk, ami ugye nem vonzza a vasreszeléket. Ha tisztán önmagad tudsz lenni, ha őszinte tudsz lenni, azáltal sokkal jobban fogod látni, hogy mire van szükséged. Szóval ez nem is arról szól, hogy vonzási praktikákat adjunk, sokkal inkább arról, hogy mennyire vagy összhangban saját magaddal, mennyire vagy őszinte magaddal, mennyire vagy HITELES. Olyankor minden letisztultabb és könnyebben is működik. A minőségen van a hangsúly.
2022. aug. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

"Hogyan tudnám bevonzani, hogy felvegyenek arra a munkahelyre, ahova vágyom?"


Elsőnek tegyél érte. Egy jó önéletrajz, egy rendezett külső, megnyerő és őszinte stílus. Ha nagyon akarod azt a helyet, akkor ténylegesen tenni is fogsz érte.


Az ilyen mágikus humbuggal csak az idődet vesztegeted.

2022. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem aki igazán tapasztalt ebben a témában, és tud elfogulatlan lenni az úgy is azt fogja mondani, hogy fingja sincs, mert ez az igazság. Senki se tud semmit erről a témáról, full broscience az egész ...
2022. szept. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!