Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy vagy több démon vagy más...

Egy vagy több démon vagy más ártani akaró entitás el tud úgy takarni egy embert illetve az auráját, energiamezőjét, hogy a látók nem látják vagy nem tudják pontosan leolvasni az illetőt?

Figyelt kérdés

El tudják takarni vagy borítanak rá valamit vagy elé állnak? Befedik?

Vagy hogy csinálják?

És mit lehet tenni ellenük?



2022. aug. 31. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen. Szerinted a Jedi Tanács miért nem látta előre Palpatine puccsát?
2022. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mem, nincs ilyen. Az csak film, kitaláció.
2022. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Igen sajnos. Volt egy dokumentumfilmben, hogy egy ex-sátánista beszélt az illuminatiról. Az illuminati sátánista szertartásainak vezetője egy sötét boszorkány volt. Képes volt arra, hogy szertartások végzése közben láthatatlanná tegye a tagokat, amikor arra mentek papok, hogy leleplezzék az ármányt. Nem viccelek! Nem látták a boszorkányokat a papok, pedig ott álltak mellettük
2022. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1. Abban a filmben van szó ilyesmiről?


#2. De milyen filmről írsz?!


Nem film kapcsán kérdeztem!

2022. aug. 31. 20:19
 5/10 A kérdező kommentje:
#3. Súlyos.
2022. aug. 31. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Az embernek van egy energiamezeje ami sajátos rezgést bocsájt ki, mint az anyagok esetében van egy sajátrezgés. A boszorkányok a reptiliánoktól tanultak alapján képesek megváltoztatni kicsit ezt a rezgést és már nem is látod őket. Az ember és minden csupán elektromágneses rezgés
2022. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Vannak az elekromágnese hullámok ugye. [link] az elektromágneses hullám frekvenciája - magyarán rezgési frekvenciája - határozza meg, hogy látható fény, infravörös (hő, meleg), ultraibolya, röntgen vagy gamma sugárzás maga a rezgés az elektromágneses hullám. Azok a tartományok amiket nem ismerünk ott vannak felette és alatta a tartománynak. Mi számunkra nem ismertek, mert csak az azonos vagy közel azonos frekvenciákkal tudunk kapcsolatba lépni. Ha egy gyakorlott meditatív szinttel el tudja érni egy reptilián vagy egy ember, hogy ezt a frekvenciát eltolja egy rövid időre akkor már nem is látjuk
2022. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Grimfox ***** válasza:
80%
Elvileg nem. Aki lát, az azt látja, amit meg akar figyelni. Látja azt is, ami zavaró tényező körülötte, például ha ártalmas szellemek élősködnek valakin, de teljesen kitakarni nem tudja egy ilyen. Ez a fajta látás nem úgy működik, mint a szem, ha valamit meg akarsz figyelni, azt fogod látni vele. Ha az aurát akarod látni, látni fogod az aurát, még ha vannak zavaró tényezők is. Mellékesen azt is fogod látni, amit az említett ártalmas szellemek az aurádban okoznak.
2022. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Velem törtènt meg egyszer,hogy odajött hozzàm egy idegen ès azt mondta àruljam el,hogyan csinàlom èn meg azt sem tudtam miről beszèl. Azt mondta energetikus ès az energiàkban olvas,de azt mondta engem valamièrt nem làt ,ès hogy mèg ilyen soha nem törtènt vele ,mondtam neki ,hogy èn semmit sem csinàlok. Elkèrte az egyik èkszeremet ,ami èppen akkor rajtam volt ès befogta a kèt tenyere közè ,aztàn nagyon gyorsan vissza is adta ès azt mondta,hogy èn egy vèrbeli vagyok. Ezt aztàn nem fejtette ki bővebben èn meg nem is kèrdeztem ,hogy neki mit jelent a vèrbeli. Utàna pàrszor mèg talàlkoztam vele a munkàm miatt ès mindig elkèrte az èkszerem ,làtomàsai voltak tőle. Azt mondta ,hogy neki soha nem szoktak làtomàsai lenni a jövővel kapcsolatban,de az enyèmet làtja.Ennek màr sok sok ève ,hogy ez törtènt ès amiket akkor mondott bàr èn akkor csak nevettem pàr dolgon ,mert nem hittem el,hogy azt mind el fogom èrni ,de az összes àtomàsa beteljesült.
2022. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tudi333 ***** válasza:
92%
Az "erősebb", fejlettebb, tudatosabb el tudja rejteni magát a másik elől. De forditva ez nem működik.
2022. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!