Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tud egy asztrálutazás vagy...

Tud egy asztrálutazás vagy egy álom során olyan sérülés keletkezni a lelkén bárkinek,hogy ébredés után fizikai fájdalmat érez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elméletileg az álmaink,az álmok is asztrálutazásnak számítanak.

Viszont,engem az érdekelne hogy egy egy ilyen utazás során ,tud e úgy sérülni a lélek,hogy a testbe való vissza jutása után testi fájdalmakat okoz?

Írok egy példát hogy mire gondolok:

Álmomban volt egy lépcső ami olyan egy vagy két emelet magasan volt,de vége nem volt ,csak lógott a semmibe. De alatta volt egy medence

Oda le ugrottunk mert vissza út nem volt ..

Akivel ugrottam neki a háta fájt az ugrás után,nekem meg a derekam .

És most reggel ébredés után is nagyon fáj,akkor jutott eszembe az álmom,hogy ott is megsérültem .

Szóval ti mit gondoltok erről?



2022. szept. 3. 09:08
 1/9 Laylah ***** válasza:
100%

A szimpla álom meg az asztrálutazás két külön téma. Az álom során a tudatalattid vetül ki képek formájában, a lelked nem megy sehová.

Valószínűleg az éjszaka folyamán elfeküdted a derekad, ami megjelent az álmodban is. Ugyanaz a témakör, mint amire azt mondják, hogy ha álmodban pisilned kell, semmiképp se ereszd ki. :D

2022. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen Laylah! 😄 Én is külön választottam ezt a két témát,de aztán több helyen olvastam és hallottam hogy a kettő egy. Bár nyilván emberek hitrendszere más és más ,meg a forrásokról sem lehet tudni mi hiteles vagy mi nem.
2022. szept. 3. 09:38
 3/9 Laylah ***** válasza:
Saját privát véleményem erről az, hogy vannak dolgok, amik ugyanazok, de többféleképpen közelítik meg a témát az egyes hitrendszerek, vagy pl. a spiritualitás, mágia útján is olyan tapasztalatok érnek, amiket egyszerűen nem lehet elmondani, mert nincsenek rá szavak, ezeket is mindenki úgy magyarázza, ahogy tudja, de lényegében egyről beszélnek. És itt húznék egy határt, mert a nagy polkorrektség érdekében manapság már a hülyeségeket beszélőkre sem mondja azt senki, hogy hülyeségeket beszél, csak elfogadjuk, hogy neki ez a hitrendszere, sőt, mások még át is veszik tőlük a marhaságot. Pont ezért, mivel felhígult az egész téma (és erre ez a kategória tökéletes példa, 15 évvel ezelőtt még voltak értelmes kérdések is, amiken lehetett érdemben vitázni), ezért lehetetlen megkülönböztetni a csalót a valóditól. Mert mindenki azt mond, amit akar, és biztos igaza van, ha ő, a nagy Esszencia Sárkánymágus Ótibeti Bruja "Vudu" Mesterfőpapnő azt mondja...
2022. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Grimfox ***** válasza:
100%
Asztrális projekció során a lélek nem hagyja el a testet. Már ha úgy vesszük, hogy a lélek mozog egyáltalán. A tudatod vesz részt az asztrális projekcióban, a lélek ugyanazt teszi, mint minden más időben. Azaz a lélek nem tud sérülni sem projekció, sem álom során. Valójában egyáltalán nem képes sérülni. Arra csak a halandó megtestesülés részei képesek.
2022. szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lélek nem tud sérülni viszont a fizikai testre hatással tud lenni ha valami nagyon durva történik az asztrál utazás során. Ez többszörös személyes tapasztalat!
2022. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
Nekem egyszer maszturbálás közben megsérült a makkom. Ez alapján a válaszom a kérdésedre igen.
2022. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Nekem volt már olyan álmom ahol egy tűt szurkáltak belém és az álom alatt is nagyon fájt de ami meg durvább hogy miután felébredtem, akkor is fajt a helye…
2022. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fordítva van.

A fizikai fájdalom beleszövődik az álmodba is.

2022. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát! 🤗

Így már jobban értem a dolgot.

2022. szept. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!