Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Régebben sokat foglalkoztam tudatos álmodással, de egy ideje eléggé sűrű minden napom és nem tudok ébren sem tudatos lenni, így álmomban sem.

Pár napja viszont napról napra tudatos álmaim vannak, amikben késztetést érzek, hogy minden női álomkarakterrel szexeljek.


Ma például egy ázsiai gyárba törtem be, ahol titkos tervrajzokat elemeztem az egyik teremben. De megláttam egy ázsiai csajt, éppen lefelé tartott a földszintre, ahol utolértem. Gyönyörű volt. Kicsit ideges voltam, de megcsókoltam, ekkor ébredtem tudatra. Eleinte próbálta elhúzni a fejét meg ellenkezett, de pár másodperc után belement. Berohantunk a mosdóba, ahol leápolt. Utána megcsináltam ezt másik kettő ázsiai csajjal is.


Amikor felkelek általában nagyon boldog vagyok, áll a nagyfiú és ki van száradva a szám, de mintha egy napja nem ittam volna vizet.


Mással is volt esetleg ilyen? Mi lehet az oka?

20



2022. szept. 10. 03:17
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Csúnya horkolás.

Csak szólok, hogy ez nem veszélytelen dolog.

2022. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a tudatos almodas nem itt kezdődik.


Ez inkább mese habbal. Ne szívj annyit mariskát! :)

2022. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom mi az a tudatos álmodás, volt jopár, a legalapabb, amikor tudod hogy álmodsz, de nem tudod befolyásolni, én tudtam hogy álmodok és valamilyen szinten befolyásoltam.
2022. szept. 10. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:
A tudatos almodast te iranyitod és csak bizonyos állapotban tudod elérni. :)
2022. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, a tudatos álmodás attól tudatos, ha tudatánál van az alany. Az egy következő szint amikor irányítani is tudja. És ez nálam ritkább is volt.
2022. szept. 10. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Az azoka hogy még egy kanos kisfiú vagy
2022. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kretens ***** válasza:
6..-nak igaza van.Még jól működik a cerka.Irj vele sokat.Nekem már tudatos álomban is eltart egy darabig mig beélesedik.
2022. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!