Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Átok megtörés? Valaki javasoln...

Átok megtörés? Valaki javasolna vlmit?

Figyelt kérdés

sziasztok


előre megköszönöm mindenkinek a hozzászólását, aki kicsit is építőjelleggel vág a témába.


Az a helyzet, hogy 1éve kezdtem el szerencsejátékozni, ami sportfogadásból áll. Lusta voltam elmenni bankba, hogy felutaljak.. ezért tippmixet raktam.. buktam 3500öt, próbáltam visszanyerni buktam 4ezret.. ma is buktam elég szépet..



de a poén, hogy mindig minden szelvényem 1meccsen megy el, és általában az utolsó percekben.(pl hosszabbítás, 83.perc)


mindig sikerül beleválasztanom, nem sikerült nyernem április eleje óta...



valaki elátkozhatott volna? már öl meg az ideg, hogy mindig 1meccs és mindig az utolsó percek, vagy nevetséges az egész meccs..


és ha valami átok féleség, hogy a fenébe lehetne megtörni?


köszönöm..


2010. szept. 25. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem én is meg vagyok átkozva :S

én is kíváncsi vagyok :(

2010. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
53%
Az a legfontosabb, hogy pozitív legyen a gondolkodásod, mert akkor nem hat semmilyen átok.:D ..A titok csak ennyi. Aki pesszimista, depressziós, lehangol sokáig, az csak úgy vonzza magához a negatív dolgokat. Egyenlőre ne szerencsejátékozz szerintem, ha átokra gyanakszol. Átkok ellen segít, ha sót szórsz az ajtófélfádra(+ garantáltan macskacsalogató ;) ...és magadnál hordasz valamit, amit egy olyan embertől kaptál, aki nagyon szeret, mert az is véd.
2010. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akár átok is lehet, de ezt ennyiből, innét nehéz megállapítani. Fel kéne most hagynod a fogadással két hétre és ha valami anyagi jellegű bosszantó, váratlan veszteség érne, vagy akár több is akkor nagy valószínűséggel átok. Az átok attól függ hogyan építették be az életedbe, akár érzelmeidre is vagy szeretteidre is kihathat. Megtörése nehéz attól függ milyen jellegű és kiprogramozta. Csak mágussal szabad levetetni és jól meg kell nézni kire bízod magad. Személy szerint ez nem átok inkább jel, hogy fejezd be a fogadást, mert ki csúszhat a lábad alól a talaj.
2010. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23:23nak egyébként igaza van próbálj meg nagyon optimista lenni, bár nekem az a tapasztalatom nagyon magas energetikai színten kell ahhoz lenni, hogy egy elátkozott személy mentesíthesse magán az átkot, ahhoz egy pillanatra sem lehet visszaesni a pesszimizmusba. Na most ez igen nehéz. Még annyit ha mindig nagyon optimista vagy és nincs benned félelem akkor az átok valóban nem tud fogni, de ha fogott azt a legtisztább szakemberrel leszedetni. Mivel az átok ocsmány mivolta az átkozott környezetére átmehet ha maga próbálja szaggatott aurával lebuherálni magáról. de mondom szerintem nem átok ül rajtad.
2010. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
ugy lehetb hogy megtersz a JEZUS KRISZTUSHOS es aadod neki a szivedet es eletedet
2010. szept. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgyhogy elfelejted hogy valaha is hittél az ezotériában.

Egyszerűen balszerencsés vagy, lesz jobb is.De felőlem csinálhatsz mindenféle hókuszpókuszt is ha úgy jobban érzed magad^^

2010. szept. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez az egész átok,egy marhaság! A saját könnyelműségedet könnyebb az átokra fogni,mint változtatni a magatartásodon!

Hagyd abba a jáétékot,ez csak önuralom kérdése,és akkor nem leszel megátkozva! Persze,csinálhatsz mindenféle "átokrontást",de ha tovább játszol,akkor újra csak veszíteni fogsz! A szerencsejátékoknak ez a természete!

2010. szept. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
00:12-esnél a pont!
2010. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen a sok tanácsot Mindenkinek.


Mindenkinek nyomtam egy hasznos hozzászólást köszönet képpen.:)



Vajon ki átkozhatott el és miért?[már ha el vagyok] Lehet köze van ehhez, hogy 18éves kortól lehetne csinálni, én pedig 15vagyok? -bár nem hinném, mert osztálytársaim is velem egyidősek és ők nyernek általában..



Megpróbálok mindig optimista maradni, nem depresszióba esni és boldog lenni.. de esetleg kivel törethetném meg az átkot, ha van egyáltalán rajtam?

2010. szept. 26. 10:40
 10/12 anonim ***** válasza:

azért mert lószart nem tudsz a sportfogadásról.

jól kell megrakni a meccseket, ennyi.

átkok meg nincsenek, ha meg vannak, akkor áldjon meg a jó devla!

2010. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!