Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nem álom volt,...

Lehet, hogy nem álom volt, hanem emlék? Vagy mi? Jónéhány évvel ezelőtt azt álmodtam, hogy megvágtam a jobb tenyeremet, a vágott sebből a véremet egy szimbólumra folyattam. A szimbólum egy pentagramma volt...

Figyelt kérdés

A szimbólum egy pentagramma volt, de mivel ezt régen álmodtam, nem emlékszem pontosan, hogy melyik irányba mutatott, de gyanítom, hogy a fordított irányba.


Nem tudom, hogy a pentagramma is vérrel volt-e rajzolva vagy én kezdtem egy kört rajzolni köré vérrel... Ilyesmi rémlik.


Már akkor megijedtem, összezavarodtam és felébredtem.

Eleve nem bírom a véres dolgokat és nem szoktam a testemet vagdosni.


A fordított pentagramma is elég sokkoló volt.


Lehetett ez egy emlék korábbi inkarnációból?

Vagy ez tényleg megtörtént akkor, csak egy másfajta tudatállapotban?


Nem vagyok sátánista.


A kérdés nem vicc. Aki viccelődni kíván, kérem, menjen a humor kategóriába. Köszi.



2022. szept. 27. 12:57
 1/2 Grimfox ***** válasza:
100%
Az álomban amit látsz, a tudattalanod szimbolikus reakciója valamire az éber környezetedben, vagy az akkoriban jellemző pszichés állapotod kapcsán. A fordított pentagramm nem sátánista szimbólum, ahogy a fordított kereszt sem, csak téves azonosításról, és szándékos torzításról van szó. A pentagramm védelmet jelent a legtöbb esetben, legalább is az európai kultúrákban. Ennek fordítottja a védelem ellentétét. Az önmagad megvágása, és a vér felhasználása a szimbólumon egy erősen szimbolikus önmagad elleni agresszív, vagy legalább negatív állapotot tükröz. Nem feltétlen valós károkozást önmagadban, inkább önvád, bűntudat, önbüntetés. Bár azt ugye nem írtad, így nem tudjuk, hogy az álomban miért csináltad ezt a kis "rituálét". Az is előfordulhat, hogy mással szemben éreztél ártó szándékot, de ezt magadban tartottad, és a tudattalanod így elégítette ki a szándékdat. Az bizonyos, hogy nem egy előző életből származó emlék, és nem egy másik síkon végzett rituálé.
2022. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen hamis emlékek vagy hamis álmok amik így összeolvadnak idő múlásával.


Szerintem ez ne aggasszon :)

2022. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!