Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Ez normális...

Amber2.0 kérdése:

Mitől lehet ez? Ez normális dolog és ne aggódjak, vagy pedig valami miatt felkelhettem?

Figyelt kérdés

(Lehet rossz kategóriába tettem, de pont ezért vagyok itt mert nem értem!)

Nagyon fáradtan elaludtam és megnéztem az időt hogy van e időm még másra ( ez alatt azt értem hogy sorozat nézés stb) 22:55 feküdtem le aludni. 4 órát aludtam és ez alatt háromszor keltem fel. Mindig mikor felkeltem emlékeztem az álmomra de álmodás közben is fent voltam de az agyam vagy a testem, fogalmam sincs nem érzékelte. Harmadjára mikor felkeltem 2:55 volt most 3:02 van mikor írom ezt. Visszatérve mikor felkeltem ugye harmadjára, lüktetett a fejem ( most pedig fáj), a szem környékén fájt, ha lehet úgy mondani a szemgolyóim fájtak. Izzadtam, nagyon melegem lett hirtelen.És ugyan úgy ez az ébredésem előtt is emlékeztem az álmomra.

Ezelőtt is volt úgy hogy felkeltem hajnalban, de csak melegem volt a többi “tünet” nem jelentkezett, és nem ennyiszer keltem fel, + nem emlékeztem az álmaimra.

Mikor befejeztem: 3:06



2022. nov. 3. 03:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Azóta remélem kialudtad magad.
2022. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
kialvatlanság kellemetlen tüneteket képes produkálni.
2022. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!