Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az emailben és a messengeren...

Az emailben és a messengeren van démon? Ami megakadályozza hogy belépjek. 2. kérdés egyben: Miért van az hogy tele van minden jelekkel? Miért vannak furcsa véletlenek?

Figyelt kérdés
További kérdések: Miért van az hogy egy döntési lehetőség látszólag le van zárva? Elvileg ott van, de mégsem elérhető. Miért van az hogy sokan elhatároznak valamit és úgy van, mások (mint én) elhatároznak valamit és jönnek az akadályok, másfelé meg a könnyítések, amik mindig csak egy utat tesznek lehetővé? Mintha nem én döntenék, hanem valaminek kellene történnie.

2022. nov. 3. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonló állapotokban vagyunk
2022. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mailer demon van benne
2022. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:) Ez jó, tényleg, de az daemon azt hiszem
2022. nov. 3. 14:04
 4/8 Lucifer-666 ***** válasza:
90%
Igen.
2022. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy mások erősebb akarata vezeti a véletleneket, és nem behódolni kellene a véletleneknek, hanem azértis legyőzni az akadályokat. Kitalálni mi volt az eredeti szándékom.
2022. nov. 3. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen a technika ördöge.😈🎶💻⌨🖥
2022. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Előző

:))

2022. nov. 3. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenek csak azoknak van, akik az adott esemény okát nem ismerik, vagy nem hajlandóak figyelembe venni.

.

"Véletlenül megbotlottam", igaz a göröngyös úton telómat nyomogattam menet közben, nem pedig a lábam elé figyeltem.

Viharban elsüllyedt hajókért megkorbácsolni a tengert.

2022. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!