Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha félek, hogy...

Mit csináljak ha félek, hogy megfog történni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeség vagy sem de több olyan álmom is volt ami valóra vált, 1 hónap múlva vagy lehet akár több. Egyszer azt álmodtam, hogy az egyik jó barátommal összeverekedtem, mert valamin vitáztam vele, utána már nem voltam vele jó kapcsolatban. Akkor még nem tűnt valóságosnak mert átkerültünk egy másik osztályba, utána visszakerültünk oda ahol az álmomba jelen volt, a régi osztályba. Most amikor böngésztem a youtube-on láttam egy videót és olyan érzés volt mintha ezt már előre álmodtam volna, vagy láttam volna.Ez még jobban megijesztett engem, mert olyan mintha szép lassan valóra válnának, és szerintem ezzel együtt az is. Nem akarok semmi balhét se semmi, és gondolom, hogy én leszek a hibás mert néha vannak hullámvölgyek szerintem a viselkedésemben.


Mit tegyek?



2022. nov. 17. 21:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Gyors beírtam azt, hogy álom a gyik-re, és lehet, hogy félrenéztem a kérdést vagy lehet, hogy másra vonatkozott, de ezt adták meg. Szóval azt hittem
2022. nov. 17. 21:49
 2/4 anonim válasza:
56%

Az álmaid nagyon ritkán értelmesek, és még ritkább hogy teljesen véletlenül valami olyat kreál az agyad ami tényleg úgy is lesz.


Attól hogy álmodtál valamit, nem fog valóra válni, nyugodj meg. De ha mégis félsz hogy valóra fog válni, próbálj nem rágörcsölni, hiszen ezek csak random dolgok, nem befolyásolják a szabad akaratodat, döntéseidet, csak akkor ha hagyod hogy felemésszenek ezek a gondolatok, mert akkor tényleg hatással vannak az álmaid rád.

2022. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igaz lehet. Köszönöm szépen! Ez az utolsó évünk és ha lehet jó kapcsolatba akarok lenni vele. Sokat segített nekem ő, és ha lehet viszonozni is szeretném neki. Szóval köszönöm mégegyszer. Megkönnyebültem kicsit, lehet azért is egy kicsit mert még nem tudtam teljesen lenyugodni.
2022. nov. 17. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
19%
Pl. megtanulhatnál helyesen írni: * meg fog történni.
2022. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!