Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Növények kommunikációja. Aki...

Növények kommunikációja. Aki ezt "hallja", észleli, írjon. Mit gondolnak, éreznek, mondanak a növények? Melyik mit?

Figyelt kérdés

2022. nov. 18. 07:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Kommunikálni kémiai jelzésekkel szoktak. Gondolni, érezni idegrendszer hiányában nem képesek, mondani szájszerv hiánya miatt nem.
2022. nov. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%

Képes vagyok érzékelni a növények kommunikációját.

Egyszerűbben kommunikálnak,médiumi képesség kell hozzá.

Ha ez meg van bárkinél erre, érdemes fás erdős környezetben sokat lenni és ráhangolódni a természetre.

Ha olyan helyre mész ahol jellegben azonos fák aljnövényzet vannak,bokrok,vadhajtások, ők egy közösségként viselkednek kommunikációjuk is ehhez igazodik.

Van pár jó könyv a témában,itt is kérdezték már párszor.

2022. nov. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2. Leírod, hogy miket éreznek, gondolnak?

Milyen könyvek szólnak erről?

Nem olvastam azokat a kérdéseket.

2022. nov. 18. 09:18
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Tesóm egyszer beszélt egy fával, bár nem volt teljesen józan :D Ha médiumi képességekkel kommunikálsz velük, úgy fogod érzékelni a kommunikácójukat, mintha emberek lennének, és ők a tiedet, mintha növény lennél.
2022. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#4. Jó, de mit mondott neki a fa?
2022. nov. 18. 10:23
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Lecseszte őket, hogy beépítették őket (a várossal), meg hogy ott őrjöngenek a barátaival és nem hagyják őket nyugalomban.
2022. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi! És amúgy tesód akkor egyfajta médium?
2022. nov. 18. 10:30
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

🤣

Hát lehet elég lazán értelmezi a tudatosságát. Lehet vannak ilyen képességei, de nem képzi magát vagy ilyesmi.

2022. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
👍😉
2022. nov. 18. 10:45
 10/22 A kérdező kommentje:

Véletlenül elküldtem, pedig még nem fejeztem be a választ.


Azt akartam még írni, hogy amiket leírtál tesódról, az alapján nagyon szimpatikus. 🙂


Ha lehet, így általad megkérem arra, hogy beszélgessen már még a növényekkel, de ne csak a fákkal és megírod itt, hogy mit mondanak a növények?


Pl egy krumpli, répa, saláta; rózsa vagy más virág.


Olyan érdekes ez! Remélem, vállalja! 🙂

2022. nov. 18. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!