Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az ikerlàng kapcsolat?

Mi az ikerlàng kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ismertem valakit foglaltak voltunk az élet elsodort tőle..mindenki élte a saját életét nem kommunikàlva.

Bàr valahol meg mindig éreztem hogy kommunikàlunk..

Amig ismertem jeleket kaptam amik utàn neten kutakodtam. Majd elkezdödött hogy olvastam dolgokat ami megfogott szövegekből az megtörtént,amit hallottam a kolleganőktől megtörtént olyan zenéket kaptam amilyen élethelyzetbe voltam éppen..

Mindenbe azt làttam aki a jeleket adta régen..rendszàmok, szàmok zenék..


Zenékre tik tok videokra làbremegés ..lentről jövő egész testen végigfuto borsozás vagy mint az àram..

De mese zenére is ami velem van pl.

[link]


"A kesztyű majd segít.látod..elrejted felejted nem feded fel"


[link]


"Szinte egész testem borzong.." maga a frekvencia a zeneszöveg..

"Titkos kötelék ez egy hajszàlvékony szál.."

Mindig kerestem a miértet..persze ezt aki a jelet adta anno fel is irta a tàblàra..


Ha meg ő a màsik felem és nem csak én beképzelem miért nem akar velem beszélni??


Igen munkàlkodik a sötét oldal is kapom azokat a jeleket is a szépek utàn..és vokt hogy ugy lehuzott hogy màr rossz szagokat rosz identitàs jelenlétét éreztem a lakásunkba..


Néha ugy érzem lehet ebbe belehalok -és ilyen jel is volt mondtàk a környezetembe felejtsem el Őt mert nem akarja hogy meghaljak mint az Ildi..De én nem tudom elfelejteni.. lehet belehalok de azért hoszek bennünk meg istenbe is hogy nem vesz el a gyerekek melől még..


Van ikerlàng létezik?én eddig amiket okvastam sima kapcsolatokra is ràhuzzák..

De nekem fura jeleim vannak olvasott és àlmodott majd megtörtént élethelyzetek..

Én csak azt tudom full szerelmes voltam vagyok pedig nem is ismerem vagyis olyan mintha meg mégis ismerném de a valo vilàgba nem igen ismerem..

A sok megtörtént esetet elmondtam egy kineziologusnak azt mondta ezzel egy pszihiàterhez megyek ràmhizza hogy skizofrém vagyok üldözési màniàval..


De màr nem hiszem hogy Ő csinàlja hisz nincs kulcsa hozzàm egyedül voktam a lakàsba felkapcsolodik a làmpa..egy macskàs ballagàsi szallag lelogott a konyhaszekrényre (macskàmnak hivott meg a mottoja az élet iskolàja)és ez akkor volt mikor majdnem meghalltam biztos léptem lépcsőfokot az ikerláng 6lépcsőjén..meg egy idézet is volt a konyhàn vmi olyasmi hogy hiàba vannak baràtaid ha az az egy hiànyzik (ezt a robotporszivo szedhette ki a hütő alol)

Anno a gyerekek pszihologusa mondta sok a 3asom hogy az segitőket jelent ..


Amikor majdnem meghaltam a doki meg a gyogyszer nem segitett abba is hagytam nekem dolgoznom kell gyerekeim vannak..mindig is erős voltam mindig felàlltam..

Balesetet is kaptam satufékkel megàlltak elöttem minden előjel nélkül kerékpàruton motorral!!-leestem..

A lélekgyogyàsz segitett igen lenn voltam rezgésszinten azért tàmadott be a sötét oldal..

Ő nagyon sokat segit ..


De jàrok egy màsikhoz is ő pl.nem hisz az ikerlàngszerelemben..de ő is tanit vmit ne azt higgyem amit olvasok magamba nézzek én mit érzek..


Szinkronicitásról se olvastam de màr tudom ez is jelen van nàlam ráadásul az egyik-a legutolsó barátom neve is Jung volt..

És már nwm akarok kapcsolatokat rossz példát mutatni a lányaimnak hisz 3honapnàl tovább senkivel se tudtam maradni senki se felel meg pedig nincs nagy elvàràsom és igazàndibol velük sem volt baj csak nem a másik felem nincs az a rezgés amit régen éreztem..



2022. nov. 19. 20:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Volt aki azt mondta nyitva a harmadik szemem-én azért fura lényeket nem szeretnék làtni megàllna a szivem..

Viszont az a része jó hogy a jelekből nagyjàból làtom a jövőt ..


Majd irok egy könyvet a sok véletlenből..amik meg is történtek..olyan mintha egy mesébe lettem volna..

Majd irok happy endet ha az életben nem is lesz az..legalàbb a képzeletembe legyen :)

2022. nov. 19. 20:59
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Imádom, szebbé tetted az estém😀
2022. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én csak vàlaszt szeretnék a miértre..


De aki a jeleket adta és amiota jo a radarom ahogy ő mondta eltünk és nem reagàl ha kérdezek vmit..igazàndibol azota van velem ez..

A csakràim?ilyenekről se hallottam addig csak a horoszkoprol :D

A szivcsakràmmal most is van vmi ha rola irok furàn ver..régebben mikor feküdtem a pàrnàn hallottam a szivverésem passz azt hogyan azota ez nincs azért..

2022. nov. 19. 21:47
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Az egész irományod egy zagyvaság, mondom ezt spirituálisként. Pszichiátert ajánlok.
2022. nov. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mivel az egész sztorit nem akarnàm itt leirni..

A kérdésre vàlaszolj akkor mik a jelei ha ikerlàngbegy kapcsolat?vagy sosem élted meg nem tupasztaltad..voltak sztorik amit olvasok vmelyik sima szerelem..vagy ikerlángját keresi..

Én sosem kerestem és nem is olvastam eddig ilyenről..

Meg az empatáról..miért fáj akkor nekem is sokszor az ami neki vagy màsoknak?!


Az élet más területén minden ok velem nem nincs szükségem pszihologusra..nekem csak egy személlyel van ez leginkàbb màrmint a jelek

2022. nov. 19. 23:13
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

"Mivel az egész sztorit nem akarnàm itt leirni.."


De, légyszi, írd le! Mindannyian nagyon szeretnénk!

2022. nov. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Tudi333 ***** válasza:
64%
4nek igaza van! Szét vagy csúszva teljesen! Rácsavarodtál erre az egészre! Engedd el! Ne keresd a jeleket! Mert minek? Veled van? Nincs! Akkor nem mindegy mik a "jelek"? Ikárláng létezését ki tudja bizonyítani? Hogyan? Ha létezik nem tudhatod biztosra, hogy ő az vagy sem! Mondom ezt én is spiriként!
2022. nov. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként ezt tiszta fejjel írtad? Mert így elolvasva olyan, mintha valaki nyugtatóra ivott volna. Aranyos történet, de vigyázz magadra! Ne vegyél be mindenfélét, csak mert el vagy keseredve!
2022. nov. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hallod te most kérdeztél valamit és hány paragrafust írtál?


Akkor most van fogalmad a témáról vagy nincs?

2022. nov. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%

Írásod felének semmi köze sincs a témához, csak érzelmi kicsapongás.


Pszichológust ajánlok.

2022. nov. 20. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!