Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az aura és más energiák az...

Az aura és más energiák az aurát látók számára képernyőn keresztül is láthatóak?

Figyelt kérdés
Vagy ebben is attól függhet az észlelés, hogy kinek milyen a tudatossága illetve a csakrák, stb nyitottsága?

2022. nov. 24. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha az agyat össze tudnád kötni egy számítógéppel, akkor igen. De nem tudod ugye
2022. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Ha lehetne, akkor az elmúlt 20 évben lett volna bármi erről.


Szóval miért is gondolod, hogy van aura vagy csakra?

2022. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1. Látókról van szó. Nem kell összekötni az agyat a számítógéppel.
2022. nov. 24. 12:27
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Már értem. Pl TV-én keresztül. Nem, mert ott nincsen aura. Az elektromos berendezések nem képezik le az aurát.
2022. nov. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, például tévén keresztül, vagy videóhívás esetén.

Jobb lenne, ha aurát látók írnának, mivel az lenne mérvadó.

2022. nov. 24. 12:43
 6/9 Grimfox ***** válasza:
0%

Mivel nem ténylegesen látják, hanem észlelik az emberek kisugárzását(sarkítsuk le úgy, hogy a szellemükkel), ezért ha nem észlelik közvetlen az egyént, a látás élménye sem fog aktiválódni(amolyan szinesztézia jelleggel). Egy valódi tisztánlátónak ez valószínűleg nem probléma, mert neki a tér nem akadály egy személy észleléséhez, amíg van bármiféle összekapcsoló tényező az illetővel.

Tv-ben azért nem gondolnám, mert a legtöbb adás felvételről megy, az ember nincs ott, és akkor, ahol a felvételen van. (a tisztánlátónak nem akadály). Videóhívás esetén akkor, és ott van az illető a képen, ahol élőben is. Viszont az auráját az észlelő egyén nem érzi.

Ha szándékosan koncentrál a szemlélni kívánt egyénre, és távolról próbálja észlelni, akkor el tudom képzelni, hogy létrejön a vizuális inger is.

Sajnos az én véleményem sem mérvadó, nincs összekapcsolódva a vizuális, és a szellemi észlelésem, ezért amit szellemi észleléssel "látok", nem olyan, mintha a szememmel látnám.

2022. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tudi333 ***** válasza:
35%
Igen. Látják. Fotóról is, videóhivásban is. A kulcs ebben maga az ember, akire fokuszálnak.
2022. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#6

Nem sarkítunk le semmit sem, főleg bizonyíték hiányában.

2022. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen, látszik a fényképről, videófelvételről is.
2022. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!