Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Domestos-al lehet démont ölni?

Lucifer-666 kérdése:

Domestos-al lehet démont ölni?

Figyelt kérdés
Létezik démon gyors teszt?

2022. nov. 24. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
A Domestos csak a rezsidémont tudja megölni, de csak ha nagyon olcsón veszed, körbeüli a család, és egymást melegítitek.
2022. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Csak kíváncsiságból, de minek akarod megölni a démonokat?

Egyébként nem egyszerű, ők a korábbi világegyetemekből, a korábbi teremtésekből maradtak meg, szóval nem az a hirtelen -és könnyen meghalnak típusok.

2022. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 feleseztél már domestos-al? Azért az ütős cucc.
2022. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Nem.


Sőt semmi mással sem, hiszen nem élő személyről van szó...!!

2022. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4# élőnek élők, csak nincs kémiai hordozójuk, vagy biológiai testük, de meglehetősen élnek.

A fizikai létezés csak általunk van túl-misztifikálva, pár fejlődési szinttel felettünk létező entitások a napunk felszínén kényelmesen "élnek".

2022. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5: úgy értettem, hogy az ember fizikai szintjén nem lehet bennük kárt tenni, mert ők nem emberek!
2022. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudok a Napra Domestos-t eljuttatni sehogy, az ott élők biztonságban vannak. Démon gyorsteszt az lehet hogy fél lábon lábujjhegyen állva csukott szemmel el kell mondani azt gyors tempóban hogy eggy meggymag meg még egy meggymag az összesen két meggymag. Ha sikerül, nincs benned démon.
2022. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
6# jaja, úgy igazad van.
2022. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Feldobtátok a napom.

Munkakedvem ugyan nincs, de már hülyének néz a család, hogy a konyhában vigyorgok a telefon felett... :D

Erőt veszek magamon, és indulok inkább melóba.

Legyen szép napotok! :)

2022. nov. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer zaklatott egy "lény", nem tudom, hogy démon volt-e vagy hallucináció vagy mi. De nagyon rémisztő volt, mivel teljesen élethű volt, ahogy hozzámért. Végeztem tértisztítást az egész lakásban, ennek része volt jó sok domestosos takarítás is. De szerintem ettől még nem lehet kijelenteni, hogy csak a Domestos ölte volna meg. Lehet nem is öltem meg, csak elűztem.
2022. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!