Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A böfögésnek mint hangnak...

A böfögésnek mint hangnak vagy tevekenysegnek milyen karmikus, csakrakra hato vagy ezoterikus barmilyen terapias hatasa van?

Figyelt kérdés

Azert is kerdezem mert sztem pl ferfikent erdekes kicsit talan izgato, vagany is ha egy csaj bofog barmennyire is vicces ez.


Azt fejtegetem hogy ennek mi lehet a lelektani, termeszetfeletti oka.


En ugy emlekszem ez ugy rogzult hogy amikor fiatal koromban a csajok elengedtek magukat neha lehetett hallani 1-1 eldugott nagyobb bofogest pl partiknal amikor beittak elotte stb. Persze olyan szegyenlosen csajosan utana meg rohogtek fel voltak villanyozva mint a jatszo kiskutyak. Ez meg nalam egy annyira felszabadult vagany erzest hagyott hatra h osszekotottem kesobb a csaj/buli/felszabadultsaggal azt h elengedik magukat teljesen.


Az a baj en magam sem ertem miert izgat ez a hang. Csak sejtem hogy ez, termeszetkozeliseg, jollakottsag, feltoltottseg, elegedettseg. gasztronomikus kielegules egyfajta elelvezes a gyomorral?... meg persze ahogy írtam a végtelen nyár éjszakák a fiatalkori táborok a csajok kis titkai. Valaki segitene ezt megerteni?


2022. dec. 2. 17:47
 1/2 A kérdező kommentje:

Probalom megismerni magam es ez egy annyira intim felretolodas hogy meg kell ertenem az okát. Esetleg elfogadni megértenj ahhoz hogy feloldódjon mert addig amig ez a dolog az "ufó" addig folyton kötni fog.

Ha már tudom mi ennek a mechanizmusa, funkcioja, hogyan lehet megerteni kiteljesiteni lehet hogy eltunik magatol.

2022. dec. 2. 17:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanaz mint a büdös láb szagolgatás szexuális hatásának egyeseknél.
2022. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!