Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Semmi különös mégis b@ssza a csőröm.

Tehát ma este úgy feküdtem le aludni hogy ledobtam a földre a távirányítót ( tisztán emlékszem, mivel azért dobtam le mert idegesített hogy ott van melettem) reggel már arra ébredtem, hogy ugyanott van ahonnan ledobtam.


Ez most mi? Nem félek meg semmi, csak nem igazán értem ezt az egészet. És most zárjuk ki azt a lehetőséget hogy mégsem dobtam le, mert mondom tisztán emlékszem rá hogy konkrétan lehajítottam az ágyról, még a koppanást is hallottam. Válaszaitokat köszönöm :))


2022. dec. 3. 04:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Visszapattant.

Ez miért ismerkedés kérdés?Parafenomén csajt akarsz?

2022. dec. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 K.O. válasza:
:D visszapattant
2022. dec. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg még felvetted az éjszaka folyamán, csak nem emlékszel rá.
2022. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem a fogkefémmel vokt ez :)

A gyerekek elhoztàk mert anyumnàl aludtam ott sehol se talâltam kellett vennem..erre hazajöttem meg a helyén volt :)

És nem ők voltak azt mondtàk..

2022. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Igen, felvehetted félálomban.


Egy kollégám mesélte, hogy fogyókúrázott napok óta, folyamatosan éhes volt, és egy reggel úgy ébredt, hogy egy félig megevett zsömle volt mellette az ágyon, és nem emlékszik rá, hogy került oda. :D Nem parajelenség volt, egyszerűen félig aludt, mikor kiment érte a konyhába.

2022. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a takarómat a fürdőben találtam meg. Pedig még részeg se voltam :D
2022. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Darius- ***** válasza:
Mi csak talalgatni tudunk, egyértelmu magyarazatot adni nem. Vannak lehetoségek_ visszatetted, de nem emlékszel ra, kisértet, valaki mas odarakta, visszapattant vagy egyéb.
2022. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyes válaszoló, nem ismerkedésbe raktam a kérdést, hanem ezotériához. Köszönöm válaszaitokat. Senki nem rakta vissza mellém, lehetséges álmomban nyúltam le érte (remélem).
2022. dec. 4. 00:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak álmodtad hogy ledobtad
2022. dec. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 először abba a rovatban volt,azért írtam.Erre sem emlékszel???
2022. dec. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!