Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek ezek a furcsa...

Mitől lehetnek ezek a furcsa dolgok?

Figyelt kérdés

Van valaki, akivel én meg őközte történt jó pár olyan dolog, amire nem találtam magyarázatot, volt például, hogy ő nézte a Titanicot, én pedig pont a Titanicról álmodtam, pedig se addig, sem azóta nem álmodtam róla. Vagy hogy tőlem kb 100 km-re nézett egy hegyet mikor telefonon beszéltünk, én meg itthonról néztem, mondtam is hogy milyen szép, de nem tudtam hogy ő is nézi, aztán mondta hogy pont ő is azt nézte. Volt olyan is, hogy kb 1 hónapig nem beszéltünk, én írtam neki egy smst, de ezt nem kaphatta meg, mert elhagyta azt a telefonját, de én ezt nem tudtam, viszont amelyik nap írtam, ő ugyan azon a napon keresett fel pár órára rá. A legutóbbi pedig az, hogy álmodott valamit halott kisgyerekről, pont aznap, amikor este, amikor én teljesen véletlenül rátaláltam a Fekete telefon című filmre, ami a leírás szerint halott kisgyerekek szelleméről is szól, de még nem néztem meg a filmet.

Ez csak pár dolog ami hirtelen az eszembe jutott. Mi lehet erre a magyarázat? Másokkal sosem volt még nekem még csak hasonló sem, főleg nem ennyi minden.


2022. dec. 3. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ő lehet a lelki társad. Vagy valamelyik előző életetekben egy család, vagy szerelmesek voltatok. (Reinkarnáció)
2022. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!