Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valamilyen jelentése...

Prókátor kérdése:

Van valamilyen jelentése annak, ha egy ember halálával nagy vihar jár együtt?

Figyelt kérdés
Az eset sok éve történt. Az illető este halt meg, és aznap éjjel különösen nagy vihar tombolt a környéken (az a fajta, ami fákat tördel és csavar ki, házakat bont, stb).

2022. dec. 15. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Rossz volt az időjárás.

Esetleg a frontok (ha szívbeteg volt vagy nagyon idős) orvos meteorológiai szempontból közre játszhattak, de még az sem törvényszerű.

2022. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valóban igaz. Ment a zöld kéz! Bár hasonló választ az egészség rovatban szívesen láttam volna. Pedig nem rossz kategóriába írtam! Engem az érdekelt volna, hogy a jelenségre van-e valami babona, bölcsesség, spirituális magyarázat, stb. Azt hittem, hogy ezt eléggé tisztázza maga a kérdés kategóriája.
2022. dec. 15. 11:29
 3/3 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha az illetőt boszorkányként, vagy hasonlóként ismerték volna, akkor lehetne babonákkal összekapcsolni. Vagy ha nagyon gonosz emberről van szó, de ez már a nagyon erősen babonás kategória, bármi alap nélkül. Egyszerű emberek esetén nem igazán. Inkább ahogy az 1. írta, a halál volt a következmény, a vihar előtti front a kiváltó ok.
2022. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!