Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent a karácsonyi légy?

Mit jelent a karácsonyi légy?

Figyelt kérdés
Bejött ma hozzánk egy légy este... Én mondjuk azt sem értem, hogy hogyan, mert van szúnyogháló.. de mindegy, ott volt egyszer csak a konyhában. A férjem szerint (az anyjától tudja ezt..) az jót jelent ha karácsonykor bejön egy légy a házba. Szóval valaki ismeri ezt a babonát? Létezik ilyen egyáltalán? Anyósom egyebkent szokott hajmeresztő babonákban hinni. A "kedvencem" az volt amikor terhes voltam a nagyfiammal sok éve, és megkért, hogy semmiképpen ne emeljem fel a kezem a fejem fölé, mert akkor a gyerek nyakára tekeredik a köldökzsinór...

2022. dec. 26. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Azt jelenti, hogy nagyon enyhe az időjárás a globális felmelegedés miatt.

Tehát pár évtizeden belül éhínségre és brutális népvándorlásra, háborúkra lehet számítani.

2022. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nagy légy volt nem most kelt ki. Nyugodjál le gyagyás..


Igen igen globális felmelegedés. De azért írtam ki #babona címkével az ezotéria egyéb kérdések közé, mert a babona vonatkozása érdekel és nem a racionális magyarázat. Sajnálom ha nem sikerült felfogni. Majd legközelebb sikerül.

2022. dec. 26. 22:36
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
A babonákat a buta emberek találják ki.
2022. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
4%
A koszos proliodúdból inkább ne kaffogj, mert megkereslek és rád verek olyat, hogy te fogsz zümmögni jövő karácsonyig!
2022. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem csalódtam..

Látom, szokás szerint mindenkiben van egy laza közlési kényszer, csak senki sem válaszol a kérdésre. Gondolom nem tudjátok ti sem a választ, de nektek is uncsi az este..

2022. dec. 26. 22:56
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
2022. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Koszi, ezt (meg amiket még feldob a Google) elolvastam időközben.
2022. dec. 27. 00:06
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Nincs mit, a szerencsét hallottam gyerekként én is.
2022. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Én az előbb kaptam el a nappaliban egy hatalmas budos bogarat. Hogy ezek honnan jönnek decemberben a fővárosba??
2022. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg, nem -e szart valaki a szoba közepére.
2022. dec. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!