Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy kerülhetnék ki a jelenleg...

Hogy kerülhetnék ki a jelenlegi toxikus kapcsolatomból ezoterikus gyakorlatokkal, ha nem látok racionális módot a kiútra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem akarok itt lenni, de már nem látom a kiutat racionálisan. Egyedül akarok lenni, vagy egy normális kapcsolatban. Nem értem, ha már évek óta teljes szívemből gyűlölöm ezt a helyzetet, akkor miért vagyok még mindig itt, miért nem alakul bármi körülöttem úgy, hogy ne kelljen itt lennem. Ez valami börtönélet számomra a reinkarnáció folyamatában?

Praktikus, hétköznapi tanácsok nem érdekelnek, köszönöm!


2023. jan. 20. 10:35
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
56%
Könyörgök: mért nem válsz el? Ezoterika helyett ügyvéddel? Mért a csodára vársz?
2023. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, nincs nálatok végzettség-különbség? Csak kíváncsi vagyok, mert mostanában sok olyat hallok ahol főleg ilyenkor van a nő terrorizálva évekig-évtizedekig.
2023. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Nagyjából nincs, de úgy alakítgatja az évek során, hogy értéktelenedjek, míg ő már azért elég jó szakembernek számít a területén.
2023. jan. 20. 21:11
 34/41 A kérdező kommentje:

31

Nem vagyunk házasok. Lehet férjet írtam valahová véletlen? De nem.

2023. jan. 20. 21:13
 35/41 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha semmi nincs ami hozzákötne, akkor valószínűleg ez a példa, ami az életed részét képezi összhangban van a te világképeddel, gyerekként is ezt láttad, írtad is. Zavar, de közben mégsem annyira rossz, hogy cselekvésre buzdítson, tehát van ellentmondás. Másnak ez káros mentalitás, de pillanatnyilag illik hozzád, mivel te is részese vagy ennek a mérgező gondolkodásnak, csak nem, mint aktív fél.
2023. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
56%
Tök mindegy, minek nevezzük, mért nem hagyod ott?
2023. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
70%
Ajjaj kérdező. Nem Zolinak hívják? Nem az exem véletlenül? Hidd el, jobb ha lépsz, akár ezoterikusan, akár prolisuttyóracionálisan.
2023. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Nem Zolinak hívják. Akkor már ketten vannak.
2023. jan. 20. 21:38
 39/41 A kérdező kommentje:
Az a vicces egyébként, hogy az én munkahelyeimen már többször érkezett arról visszajelzés, vagy egyenesen rosszallás, hogy szerintük nagyon ócska kapcsolatban élek, míg az ő helyein állítólag mindenki engem irigyel.
2023. jan. 20. 21:40
 40/41 anonim ***** válasza:
56%
Mi akadályoz meg, hogy otthagyd? Mért érdekel, hogy az ő munkahelyén idegenek mit gondolnak rólad?
2023. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!