Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan személy akinek...

Van itt olyan személy akinek úgymond különleges képességei vannak és tudja ezt valamilyen módon bizonyítani nekem?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem különleges képességem van ahhoz, hogy megtaláljam a legidiótább kérdéseket gyakorin
2023. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%

Én egy elég öreg ember vagyok, nagyon fiatal testben.Érdekelt a spiritizmus,okkultizmus fiatalkoromban az összes létező könyvet elolvastam, volt amiről otthon jegyzeteket készítettem.

Végül is ami irányzat megfogott, az energiával való munka,gyógyítás,teremtés.

Pár év után rájöttem, hogy ezt a magam hasznára is tudom fordítani.Elsőnek csak véletlen volt, elszívtam egészséges emberek életerejét.Iszonyatosan feltöltött,energiával látott el, akin csináltam, pár nap múlva beteg lett.

Nem feltűnően csináltam parkokban kezdtem, vagy olyan helyeken ahova sok egészséges ember jár, pl sportesemények.

Testem hihetetlenül visszafiatalodott,de annyira hogy szinte feltűnt mindenkinek, egyre furább dolgokat kezdtek rólam beszélni, így elköltöztem külföldre.

Itt folytattam ezt a tevékenységem, a külső amit elértem egy fiatal huszonéves teste, de a valódi korom nem akarom leírni, mert még hihetetlenebb lenne.Ezt a képességem használtam szexuálisan is,a szépség erő amit testemben eltudtam érni sok nőnek bejön.

Ilyen szexuális érintkezésekkor is finoman szívtam el energiát, de ez a fajta energia egészen más volt.

Mivel önmagam céljából fejlesztettem ezt ki nem is akarom másoknak bizonygatni.De ha élőben előttem állna egy ilyen ember, aki szeretné ezt látni hogy működik 20-25 perc alatt annyi életenergiát tudnék elszívni belőle, hogy szinte menni is alig tudna utána.

Mielőtt páran írnék a korom mennyi lehet, annyit írnék sok nagy háborút láttam és átéltem ezzel a képességemmel.

2023. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
#2 gratulálok, érzem hogy már a válaszod elolvasása is leszívott az energiámból.
2023. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

2-es!

Tudtam hogy vannak különleges képességű emberek, de még a szőr is feláll a hátamon hogy a valóságban bármikor egy ilyen ember lehet a közelemben.

Ha észrevenném hogy szívod az energiám az biztos hogy a lapátnyelet keresztbehajlítanám rajtad.

Csak úgy felebaráti szeretetből, tesám.

2023. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Profi vagyok a túlagyalásban. Nálam jobban senki sem csinálja.
2023. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Na akkor félünk a haláltól vagy valakivel felvesszük a kapcsolatot? Bankszámla privátban, eredmény kukában!
2023. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
5 tévedsz! Nálam profibb ebben nincs, nem létezhet! :D
2023. febr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
Az a durva, ha tényleg igaz. :)
2023. febr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a különleges képességem, hogy akármennyit iszok, sosem vagyok másnapos. Bizonyítani nem tudom.
2023. febr. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Álmokat látok a jövőből, amik valóra válnak, de nem tudom így neked bebizonyítani, mert nem tudom irányítani őket, csak jönnek ezek az álmok, amikor jönnek. Tegnap éjszaka is pl.: azt álmodtam, hogy barátnőm nagymamája németül azt írja nekem, hogy "Die Gäste sind noch bei uns". Felkelek (sajnos elég későn, nert sokáig fent voltam, mint most) és erre mit látok, hogy 7-kor ezt írta nekem: "Unsere Gäste sind noch nicht abgereist", szóval a tartalmi lényeg az álom és a valóság között, hogy a vendégek még ott vannak. Nagyon megdöbbentem...
2023. febr. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!