Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan személy akinek...

Van itt olyan személy akinek úgymond különleges képességei vannak és tudja ezt valamilyen módon bizonyítani nekem?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 22:42
1 2
 11/19 anonim válasza:
96%
#9 nekem is ugyanez a képességem, sosem vagyok másnapos. Hányok egyet legrosszabb esetben, még éjjel vagy következő nap az mindegy, és minden rendben van utána, semmi rossz közérzet nem marad. Akkor is, ha emlékezetkiesésig ittam magam. Ha valaki meghív, szívesen bizonyítom is. 😂
2023. febr. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 NTBS ***** válasza:
100%
Előre meg szoktam álmodni dolgokat. De ezt nem lehet bizonyítani.
2023. febr. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos amit 2# ír az lehet valóság, de mindenképp nagyon szégyenletes és sötét dolog.
2023. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Laylah ***** válasza:
91%

13., igen, de eléggé el lett trollkodva a végére.

Amúgy meg miért kéne neked bármit is bizonyítania bárkinek, kérdező?

2023. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Érzékelem a nem fizikai energiát. Bele tudok nézni mások elméjébe. Szerintem tudnék módot találni, hogy bizonyítsam, de ezen még nem gondolkodtam.
2023. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%
kitudok lépni a testemből. ezt olykor le lehet videózni az éjjeli kamerákon. de eddig is hiába mutattam videókat. mindet lekamuzták. tehát soha többé!!!
2023. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
nekem is van, illetve volt, de eddig a bírón kivűl még a legkiválóbb elmeorvos sem tudta megfejteni a dolgot. rettenetesen féltem, hogy, megöl, ill. betartja szavát egy kábszeres banda és tagjai... valaki, és s legvadabbra apportírozott legközelebbre kötött ijesztegetésre nekem szánt kutyát hipnotizálni tudtam, és így menekültem meg egy csoport kínzásától a meggyilkolásomig. Tudom bizonyítani, ha ilyen helyzetbe lennék ismét! de amúgy tudok jóirányba befolyásolni embereket, elég nehéz dolog!
2023. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ami eszembe jutott a piálás, na az van a volt élettársammal is, sosem marad nyoma másnap, minden frankó...sőt, olyannyira bírja a szeszt, h. amikor szintén bemondta mennyit ivott, komoly, és szigorú igazoltatáskor, a szonda nem mutatta ki amennyit mi láttunk, na annak az értéke is fele annyi volt méréskor. Ez viszont rejtély hogyan?
2023. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Igen, látták, amit tettem. Vadra /Harapott saját gazdája karjába is durván, műteni kellett, mert arra neveltette rossz körülmények miatt, cigányok ellen/ ***apportírozott kutyát tudtam 1 bizonyos helyzetben hipnotizálni, aminek köszönhetően megmenekültem. 1 egész utca emberi látták. Amikor elhárult a veszély, gratuláltak nekem a kórházba.


Mai napig nem tudom, de ilyent nem tettem. A kutyát megölte az ellenség, meg a gazdáját is, mert védtek! Most tudtam meg sacc. 10 év után.

2023. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!