Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy a kutya hozta...

Létezhet, hogy a kutya hozta a rengeteg bajt, tragédiát az életünkbe?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kutyákat. Az ez előtti kutyánk idejében hirtelen minden rossz megoldódott, rengeteg jó dolog történt az életünkbe. Egy éve új kutyánk van, akit ugyanúgy neveltünk, szerettünk, de valahogy mióta itt van, betegségek, balesetek, minden téren kifejezetten negatív dolgok történnek velünk. Eddig nem hittem a sorsban, a rontásokban, de most elbizonytalanodtam. Rengeteg kárt konkrétan a kutya okozott, de mióta itt van, csak rossz dolgok történnek. Vagy ez csak mese, semmi összefüggés nem lehet közte?
2023. febr. 1. 09:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%
10, hidd el van már olyan káosz ami már nem lehet véletlen egybeesések sorozata…
2023. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát, gondolkodtam már a rossz döntéseimen, de pl. a daganatos megbetegedésemre (ezt nem a kutyával hoztam össze) pl. nem találom, mi volt a rossz döntésem, mert életemben nem alkoholizáltam, nem dohányoztam, igazi "szürke" életmódot folytattam. Vagy a családtagom (a föld egyik legrendesebb embere, akinek mmég soha nem volt vitája sem senkivel, már szinte aszkéta életet él, az ő betegségét melyik döntésemmel hozzam össze? De sorolhatnám még a tevalyi negatív dolgokat napestig. De hidd el, mindig magamat tartom hibásnak, nem is tudom, hogy jutott eszembe a kutya. De tényleg azóta sorozatosan történnek a rossz dolgok, mióta ő itt van, gondoltam, hátha valami ezotérikus dolog. Belátom, tényleg butaság volt. Viszont a kutyát ennek ellenére megpróbálom valahova elpasszolni, bár szerintem nem kell senkinek.
2023. febr. 1. 14:33
 13/20 anonim ***** válasza:
20%

Az Iszlám tanítása -a prófétai hagyományok alapján- a kutyákban lehetnek "sátánok". Emlékeim szerint főként a fekete kutyák esetén lehet ez.


Muszlimok elvileg nem tartanak kutyát lakásban soha, nem érintkeznek a nyálával (gyorsan lemossák), inkább tekintik a kutyát őrző-védő, terelő haszonállatnak mint házi kedvencnek.

2023. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
Basszus azért remélem nem az utcán vagy a menhelyen ahol megölik fogja végezni szegény állat. Amúgy meg a rokonod akit olyan szentnek állitasz be, a betegségének nincs köze hozzád, hogy ezért is a kutyádat okold bármennyire is hiszed, hogy a világ körülöted forog,pedig nem.
2023. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, az éveid alatt sok rossz dolog történt már. Na látod, ez a kutya akkor még nem is volt nálad, mégis történt rossz. Lehet hogy a kutya kissé rosszcsont és ez nyilván rátesz egy lapáttal, ha esetleg nincs az állathoz elég türelmed, de ő csak egy kutya, akinek nevelésre, szeretetre lenne szüksége. Az ilyen állatok nem ostobák, szerintem érzi, hogy nem bízol benne, nem szívleled igazán, lehet, hogy azért is olyan amilyen, mert felakarja hívni magára a figyelmet. Olyanok ők, mint a gyermekek. Szegény kutya. Ha lemondasz róla és tényleg nem fogadja be senki, ebben a történetben ő lesz a legszerencsétlenebb.

Egyébként lehet hogy ez egy ilyen önbeteljesítő dolog.

Te valószínűleg ok nélkül, összekötötted a szerencsétlenségeket a kutyával, s a dolog működésbe lépett, a tudatalattid működteti. Amint elkezdesz más szemmel tekinteni a kutyára és belátod, hogy nem tehet semmiről, ez a dolog el fog múlni.

2023. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Darius- ***** válasza:
15%
Allatokat is megszallhatnak démonok. Add at egy ideig megbizhato személynek, aki jol tartja. Majd miutan visszahoztad és ismét bajok lesznek, megtudod a vlaszt nagy eséllyel.
2023. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
58%
Én is írtam már ki kétségbeesés miatt panaszos kérdést, amire belül azért tudtam, hogy nem fogok választ kapni, de jó volt kiírni. Azt nem gondolhatod komolyan, hogy “elátkozott” az állat, de el tudok képzelni olyan helyzetet, mikor bennem is megragadna egy ilyen kényszergondolat. Kívülről szemlélő racionális ember viszont ebben nem fog megerősíteni.
2023. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, tökéletesen látod. Itt fekszik most is mellettem, nagyon szeretem. Mikor kiírtam a kérdést, teljesen kétségbe voltam esve. Nem is értem, hogy írhattam ennyi butaságot. Amúgy meg, tényleg nem adnám senkinek, nálunk a kutya családtag.
2023. febr. 5. 21:32
 19/20 anonim válasza:
58%
Jobbulást kívánok! Nagyon nehéz “átprogramozni” az agyat és a lelket ilyen helyzetben, nem véletlenül keresünk transzcendens magyarázatokat se, de ahogy Te vagy én, úgy a kutya sincs elátkozva és minden rossz okozója se valaki…
2023. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm ):
2023. febr. 5. 22:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!