Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért én nyertem meg a lottó...

Miért én nyertem meg a lottó főnyereményét?

Figyelt kérdés

Milliárdokat nyertem a lottón. Valahol nyilván ez volt a cél, hisz azért játszottam, mégis inkább csak egy ilyen ábránd volt ez részemről. Jó érzést keltett bennem annak a gondolata, hogy hittem egy csoda lehetséges megvalósulásában... megfűszerezte a pillanatot, amikor belegondoltam a nyeremény utáni életembe. Az anyagi függetlenségbe, a szabadság érzésébe.


De ezek ellenére nem hittem, hogy tényleg megtörténik. Mármint ezt nehéz megfogalmazni... a lényeg, hogy én csak azért az érzésért játszottam, amit a felhozott ez az egész, de valójában semmi szükségem ennyi pénzre.


Nyilván segítek a családomnak, barátaimnak. Veszek egy szép lakást stb, de mi lesz utána? Nonszensz ez az egész. Még el se mertem mondani senkinek.



2023. febr. 8. 14:52
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
55%

Hogy mi lesz utána? Ami eddig is. Éled az életed, csak egy sokkal magasabb színvonalon. Tűzz ki célokat magad elé, olyanokat, amik eddig nem voltak lehetségesek a pénz hiánya miatt. A lényeg, hogy ne kezd el céltalanul élni az életed, mert kiégsz, és depressziós leszel.


Nyertél több milliárdot, ez van, ülj le, gondold át mit lehetne kezdeni ennyi pénzzel. Vegyel szép házakat, és add ki őket. Fektess be akármibe. A lényeg hogy legyen stabil passzív jövedelmed. Tanulj pénzügyet, matekot, vagy azt ami érdekel. Fejleszd magad tökélyre, mert már megteheted. Utazz, tapasztalj, láss, figyelj. Ha jól csinálod, akkor a családod és a leszármazottaid életét is megfogod könnyíteni.


Ami fontos, ne kezd el szórni a pénzt minden hülyeségre. Hamar megtudja változtatni az embert. Ne élj aszkéta életmódot, de egy-egy nagyobb kiadásod előtt mindenképp ülj le és mérlegelj.


Hajrá!

2023. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%

Kamu :D Ki az a barom, aki ilyen kérdést tesz fel?

Ha nem tudsz mit kezdeni a pénzzel, add nekem :D

2023. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
51%

Azért te nyerted meg, mert te találtad el a számokat.

Ebbe kár bármi mást belelátni.

A lényeg, hogy éld boldogan az életedet és csináld azt, amit az első mondott.

Ez most egy nagy lehetőség, hogy fejleszd magad.

2023. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
23%
Azért hogy adhass nekem pár száz milliót
2023. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
38%

Ez a kérdés egyértelműen kitaláció.

Jeleztem a moderátoroknak.

2023. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%
Szép mese
2023. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
59%
Már kora délután beittál?
2023. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%
Nem kötelező felvenni a nyereményt. Ha 90 napon belül nem jelentkezel érte, visszaforgatják és tárgynyereményeket sorsolnak ki belőle, például autókat.
2023. febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom rajtad múlik, mi lesz most. Vannak olyan idióták akik 2 éven belül el tudják bszni az összeset, aztán ugyanonnan folytatják a kis fosközép proli életmódjukat ahol abbahagyták. Volt rá példa.
2023. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
53%
Álmodozzál pistike a kőbányai panel ki szobájából,anyukádék mellett.
2023. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!