Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért én nyertem meg a lottó...

Miért én nyertem meg a lottó főnyereményét?

Figyelt kérdés

Milliárdokat nyertem a lottón. Valahol nyilván ez volt a cél, hisz azért játszottam, mégis inkább csak egy ilyen ábránd volt ez részemről. Jó érzést keltett bennem annak a gondolata, hogy hittem egy csoda lehetséges megvalósulásában... megfűszerezte a pillanatot, amikor belegondoltam a nyeremény utáni életembe. Az anyagi függetlenségbe, a szabadság érzésébe.


De ezek ellenére nem hittem, hogy tényleg megtörténik. Mármint ezt nehéz megfogalmazni... a lényeg, hogy én csak azért az érzésért játszottam, amit a felhozott ez az egész, de valójában semmi szükségem ennyi pénzre.


Nyilván segítek a családomnak, barátaimnak. Veszek egy szép lakást stb, de mi lesz utána? Nonszensz ez az egész. Még el se mertem mondani senkinek.



2023. febr. 8. 14:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
50%
Ha nekem nem kellene a penz utan koslatni minden nap, akkor elmennek egyetemre es olyan targyakat hallgatnek ami erdekel.
2023. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
79%
Azt ugye tudod, hogy vissza lehet nézni a sorolásokat, és egy ideje nem volt telitalálat egyik lottón sem? A Joker-en volt a szerencsejatek . hu szerint, de ott csak 203 milliót nyertek. El tudnád mondani pontosan, hogy melyik lottón nyertél és mennyit? Vagy csak össze-vissza hazudsz, hogy irigykedjenek rád az emberek? Azt is kiírhatnád, hogy felesgül vetted Palvin Barbit, ugyanennyire lenne igaz.
2023. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

Most csak azt nem értem, hogy az én válaszom miért lett törölve?

Ennyit írtam "Írj privátban, segítek"

2023. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
73%
Úgy nyertél milliárdokat ahogy en urhajos vagyok
2023. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
61%
Nemrég eurojackpoton nyert állítólag egy magyar.
2023. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez nem kamu, hallgass rám, és barátoknak ne segíts. Mindenki a nyakadra fog járni kéregetni, aztán majd elfogy a pénz, és mindenki lelép, nem lesznek a nagy barátok sehol!
2023. febr. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 NTBS ***** válasza:
47%
Szerencséd volt. Ajâld fel a pénzt, ha nincs rá szükség.
2023. febr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Vegyél rajta egészséget.1milliardbol már lehet.
2023. febr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
44%
Nem te nyerted meg.
2023. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy Gratulálok..Én elhiszem neked mi bajom lehet? :)


Még nem tudsz szélesebb körben gondolkodni,de rengeteg lehetőséged van pl. adakozásra,jövőépítésre ha okos vagy és tisztában vagy a világban zajló eseményekkel..Gondolok itt a gazdasági és teljes társadalmi átalakulásra és lehet,hogy pont ezek miatt kaptál lehetőséget..talán a te érdemed és hátszeled jött,mert alkalmas vagy rá esetleg a környezeted is megbízható de azis lehet,ho csak tanulási céllal ki tudja,de mindenképp hasznos lesz..


Jó tanácsok: ne valld be a teljes összeget,tanulj meg kőkeményen nemet mondani,ha költözöl könnyebb lesz az irigy pillantásokat elkerülni és tanuld meg kiélvezni :)

2023. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!