Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért én nyertem meg a lottó...

Miért én nyertem meg a lottó főnyereményét?

Figyelt kérdés

Milliárdokat nyertem a lottón. Valahol nyilván ez volt a cél, hisz azért játszottam, mégis inkább csak egy ilyen ábránd volt ez részemről. Jó érzést keltett bennem annak a gondolata, hogy hittem egy csoda lehetséges megvalósulásában... megfűszerezte a pillanatot, amikor belegondoltam a nyeremény utáni életembe. Az anyagi függetlenségbe, a szabadság érzésébe.


De ezek ellenére nem hittem, hogy tényleg megtörténik. Mármint ezt nehéz megfogalmazni... a lényeg, hogy én csak azért az érzésért játszottam, amit a felhozott ez az egész, de valójában semmi szükségem ennyi pénzre.


Nyilván segítek a családomnak, barátaimnak. Veszek egy szép lakást stb, de mi lesz utána? Nonszensz ez az egész. Még el se mertem mondani senkinek.



2023. febr. 8. 14:52
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Ezt kár volt ide kiírnod, megkereshetnek téged elvehetik a pénzed. Vagy rosszabb.
2023. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Jól írtad le, nonszensz ez az egész.
2023. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

100% hogy kamu

Ha nem, utald át az afrikai éhezőknek!

2023. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Azért, mert hülye vagy. Normális ember nem a gyakorin elmélkedik ilyesmin.
2023. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
7%
Leszünk barátok? :)
2023. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Majd elhiszem ha küldesz 1 milliárdot
2023. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
63%
Nekem csak 900 ezer-1 millió forint kéne, annyi kell már csak az egyik nagy álmomhoz. :D
2023. febr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
63%
Még el se merted mondani senkinek, de kiírod ide publikusan, ahol bárki láthatja. Ha egyszer tényleg megnyered, sokkal diszkrétebbnek kell maradnod. Még a szűk családi körből is csak annak beszélj róla, akiben megbízol, vagy tud érdemben segíteni. Én még a saját anyámnak se mondanám el, mert őt ismerve, biztosan elpetykálná idővel az ismerőseinek, nem számít mekkora horderejű dologról van szó. (Szabadszájú, és lehet akaratlanul is kikotyogná.) Azt meg nem mondanám, hogy veszélyes környéken élek, de muszáj lennék utána még az országból is örökre elköltözni, mert sosem lehet tudni, mire képesek az emberek (főleg ebben a válságban), hogy pénzhez jussanak. Elég ha addig száll a hír szájról-szájra, míg egy volt rab/veszélyes alvilági személy fülébe nem jut, akik képesek a pénzedért megkínozni, kinyuvasztani. Ez az oldal is anonimnak tűnik, de nehogy azt hidd, hogy alapos vizsgálat után nem derülhetne ki, hogy ki írta a kérdést. Úgyhogy ha milliárdokat nyersz, mindenképp legalább háromszor is gondolkozz, mielőtt cselekedsz. Minél kevesebben tudnak róla, és minél kevésbé vagy feltűnő a költekezéseddel, annál jobb.
2023. febr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Amerikában ki kell allni a nyilvanossag elé a lottonyertesnek, ott nem félnek hogy a szomszed kirabolja?!
2023. febr. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
29esnek válaszolva, nem muszáj kiállni a nyilvánosság elé, azaz nem kötelező, csak van ilyen opció, hogy nyilvánosság előtt át veheted a nyeremény táblát. Csak így többen játszanak, mert látják, hogy meglehet nyerni.
2023. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!