Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Emlékszel az előző életedre,...

Emlékszel az előző életedre, milyen volt, mennyivel voltál másabb személyisegre, jellemre, nemre, külsőre, mint a jelenlegi életedben, illetve mik a hasonlósagok, egyezések, ha vannak?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 16:49
 1/3 Lucifer-666 ***** válasza:
30%
Egy arctalan kiméria voltam felszögezve egy lépcső alatti kamrában, ahol egy szellemileg fogyatékos öreg ember evett belőlem. Aztán gyerekek heccből rágyújtottak a lakást és megszabadultam tőle...
2023. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Én úgy emlékszem, hogy egy pedofil öregember voltam és egy börtönben végeztem. Sok különbség most sincs a börtönös részt kivéve 65/F.
2023. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld azt hogy férfi voltál, most meg nő vagy. Teljes identitászavar. Azért elég nagy a különbség.
2023. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!