Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ma délután vásároltam az...

Ma délután vásároltam az Aldiban, készpénzzel fizettem. Mikor a pénztáros leszámolta a visszajárót a tenyerembe, azt mondta, hogy "milyen erős az energiád". Ez vajon mit jelent?

Figyelt kérdés

#energia #tenyér #erős energia
2023. márc. 24. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem ráztad meg? Az csak statikus kisülés és semmi köze az ezohoz.
2023. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem ráztam meg. Tudom milyen érzés, semmi ilyesmi nem volt. Csak bele nézett a tenyerembe és akkor mondta.
2023. márc. 24. 18:27
 3/8 Grimfox ***** válasza:
59%

Azt, hogy nagy eséllyel valamilyen modern ezoterikus irányzat buzgó követője a pénztáros. Ők szoktak ilyen kijelentésekkel dobálózni, sokszor kéretlenül. Akinek van egy kis valós tapasztalata, és ismerete, az nem fog az orrod alá dörgölni ilyesmit, kivált nem kéretlenül.

Ha érdekel a téma, gondolkozz el rajta, relaxálj, és próbáld végiggondolni, hogy te erősnek, életerősnek, tettrekésznek érzed e magad.

2023. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Fel akar csipni!
2023. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Ez egy jel, hogy az Aldiban kell dolgoznod, ez egy szolgálat, a spirituális felemelkedésedhez.
2023. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Jobb mint ha egy villanyszerelő mondana ilyet
2023. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Azt, hogy az aldiban az átlagosnál ostobább marhák dolgoznak.
2023. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Ez is azt bizonyítja, hogy általában aki pénztáros, az nem véletlenül az. Azért többségüket nem bántja az ész.
2023. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!