Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan szakmákat amik nincsenek...

Olyan szakmákat amik nincsenek államilag elismerve?

Figyelt kérdés

Azaz nem hivatalosak a felnőtt képzésben de attól még nem illegális csak szimplán nem tartozik bele.

Pl ezoterikus szakmák


tudnátok mondani párat ami kiállít oklevelet és el lehet vele helyezkedni de nem rendes állami szinten



2023. márc. 25. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Beszelni nem birsz, ne komplikald az eleted.
2023. márc. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondja ezt, aki meg írni nem tud😂.

Hát, ha értelmiségiek találkoznak.....

2023. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vagy például jósolás? Nem értek hozzá, de, ha nem szerepel az országos képzési jegyzékben, akkor hivatalosan, vagyis államilag elismert, okleveled sem lehet. Persze ez az adhat ki oklevelet, de ez nem hivatalos. És én azt hiszem, ezek magán vállalkozók, legalábbis én még olyat nem hallottam, hogy valaki tenyér jóst alkalmazna.
2023. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!