Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megállapítani,...

Hogyan tudom megállapítani, hogy van e rajtunk valami rontás?

Figyelt kérdés

Vagy hasonló? Akár az egész családon, vagy csak valamelyikünkön, vagy a házon?

Vagy egyáltalán van e valami?

Vagy hogyan tudom a jót bevonzani?

Mert mindig az van, hogy ha kezd jó lenni, kezdünk talpra állni, akár anyagilag, vagy valami halad a háznál, akkor egyből jön egy olyan, ami eltomlik, tönkremegy. Vagy jön hirtelen egy olyan kiadás, amire nem számítottunk. Stb.



2023. márc. 27. 06:22
 1/7 anonim válasza:
100%
ez mindenhol igy van szerintem. nalunk detto. ahogy tudnank félretenni, vagy az auto romlik el, vagy valaki lebetegszik, vagy a kutyával lesz valami...stb...
2023. márc. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb tanács egy autó tulajdonosnak.: Add el.
2023. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ja, a kutyát meg dobjuk el?
2023. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A balszerencsék legfőképpen azért vannak, mert nem engeditek áramlani a tiszta szellemiséget. Ahol nincs fény, ott megjelenik a sötétség. Úgyhogy a ti felelősségetek.
2023. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ez nem újdonság...mindenki sajat maga utan felelős:D
2023. márc. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gungasam ***** válasza:
Agyban dől el. Pozitívan kell godolkodni, vagyis optimistán. Én szerintem fel kell készülni a rosszabb verzióra egy várható eseménynél. Például megbetegszik a kutya, felkészülök lelkileg arra, hogy esetleg el kell őt majd ásnom a hátsó kertben. Ez nagyon nehéz és emiatt mindent megteszek, hogy meggyógyuljon. Ezek után ha meggyógyul, felszabadultan örülhetek (örülhetünk) az eb egészségének.
2023. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom leírom ha érdekel
márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!