Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire való ez a bábu? Lehetsége...

Mire való ez a bábu? Lehetséges, hogy gyerekkoromban valami olyasmit láttam, ami ezzel összefügg?

Figyelt kérdés

Az alkata, magassága stimmelhet, a fejforma is, valamint a két hosszú fül vagy szarv szerű dolog a fején.a különbség annyi, hogy amit én láttam, abban nem voltak zöld és kék színek, csak szürke, barna, fekete, hasonlóan foltozott színezetű volt, valamint a szeme kisebb volt és fekete/barna , emberi szem, nagyon gonosz tekintettel.Nem ilyen nagy, csodálkozó kerek szeme volt és nem volt kék szín benne egyáltalán.Meg hát amit én láttam, az nem báhu volt, hanem egy jelenés, tehát élőnek tűnt, valamilyen szinten.Linkelem, miről van szó:


https://www.youtube.com/watch?v=GRcJHTHH8IE


Itt lesz a babú a videoban, ez egy "veszélyes" tárgy. A lényeg, hogy ehhez nagyon hasonló jelent meg a szobámban, kb 4 éves lehettem. Nem álmodtam.


2023. márc. 29. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Még annyit írjál meg, hogy melyik szinten volt? A földszinten, pl kertesházban? Panel hányadik emeletén?
2023. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kertes ház, tehát földszint volt. És odabenn, a szobában jelent jelet meg, éjjel. Bár sötét nem volt, mert a lámpa égve maradt. Betörő nem lehetett, mert ezer zárral volt zárva minden ajtó, ablak. Nagymamámnál első helyen a biztonság állt. Úgyhogy oda ember fia be nem juthatott. Meg az kiderült volna utólag, ha valaki mégis besurran. De nem történt ilyen.
2023. márc. 29. 19:36
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez az alvásparalízis egyik formája. Tehát tényleg álmodtad. Miből gondolod, hogy tuti nem álmodtál?
2023. márc. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Onnan gondolom, hogy én, aki még sokszor nappal is féltem bent maradni egyedül, éjszaka pedig soha semmiképp nem maradtam egyedül, azon az éjszakán hirtelen furcsa késztetést éreztem arra, hogy egyedül maradjak éjszakára. Kiharcoltam, hogy egyedül maradjak, annak ellenére, hogy közben bennem volt valami rossz előérzet is, tehát féltem. Kb 5 óra hosszát töltöttem egyedül a szobában, nagyjából 8- tól éjjel 1-ig. Mégis, csak arra emlékszem kristálytisztán, hogy mamám engedett a hisztimnek és átsétált a saját szobájába, csodálkozva, mert épp az ellenkezőjéhez volt szokva, hogy abból van a baj, ha egyedül kell maradjak. Ráadásul akkor éjjel rá voltam bízva. Ő volt csak velem. Nos, emlékszem, hogy nem haragudott, visszagondolva inkább furcsának tartotta, nem értette a viselkedésemet, de végül engedett és átment a szobájába. A lámpákat égve hagyta nekem, aminek kifejezetten örültem...

Nem készültem semmire, nem akartam bármi rosszat csinálni.

Az a késztetés, hogy egyedül maradjak és a félelem, hirtelen jöttek.

Szóval odáig emlékszem, hogy nézem, ahogy kimegy mamám és hallom, hogy besétál a szobájába, a ház túlsó végében, miközben én ott álldogálok az asztalnál. Innen képszakadás. A következő emlékem meg az, hogy ülök az ágyban és sírok, üvöltök, mamám meg rohant át hozzám rémülten, hogy mi a baj??

Egyetlen kép maradt meg tisztán, hogy ez a valami, ami a videoban szereplő bábura hasonló, áll az ágyam mellett és néz engem. Állati és emberi vonásai egyaránt voltak. A kinézetbeli pontosításokat leírtam.

Már régebben kíírtam ezt a történetet, de akkor még nem tudtam mutatni a jelenéshez hasonlót. Aztán tegnap megláttam ezt egy videoban és gondoltam, így könnyeb lehet kideríteni, mi is látogatott meg akkor éjjel.

Én biztos vagyok benne, hogy egy gyerek, aki eleve fél, szorong, az nem fog önszántából, ok nélkül egyedül maradni, ha nem muszáj. Főleg nem több órára. Teljesen logikátlan. Nem tudom, mit csináltam amíg egyedül voltam, de biztos, hogy nem békésen alukáltam. Szüleimet megijesztette az az éjszaka, mármint az a rettegés, amit utána láttak rajtam. Többet nem hagytak egyedül, de nem is akartam.

2023. márc. 30. 09:48
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Durva. Lehet, hogy ez egy létező lény, és másoknak is megjelent már. De szerintem ezek helyhez kötöttek, tehát így ott volt a házban alapból. És nem téged akart bántani, nem miattad jelent meg. Meddig éltetek ott/elköltöztetek?
2023. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hú, hát a nagyszüleim fiatalkorában lett a családunké aza ház. Az valamikor 1910-ben lehetett. Nagyszüleimék ott nőttek fel, anyu is, én is. 2014-ben adtuk el. Bár amúgy két házunk volt, én sulis koromtól már csak a hétvégeket meg tanszüneteket töltöttem a nagyszülői házban. Senki más nem mesélt olyasmiről a családban, hogy ilyen jelenést látott volna. Amúgy a ház paplak volt, mielőtt a dédszüleim megvették. És a szoba, ahol a lényt láttam, még a régebbi időkben, olyan célt is szolgált hogy ott ravatalozták a család halottait. De akkoriban ez volt a szokás. Persze mikor én már megvoltam, ez rég nem volt szokásban. Az a szoba volt a legszebb része a háznak, de mindig hideg volt, déli fekvése ellenére. Többnyire ritkán éreztem magam benne otthonosan, volt benne valami rideg, zavaró és amúgy a ház legtöbb részén éreztem valami fenyegető jelenlétet. Annyira belémrögzült ez a jelenlét érzés, hogy sosem nőttem ki igazán.

Nem beszéltem a lényről senkinek, mert volt bennem egy tiltás, hogy nem szabad. Szüleim meglehetősen materialisták voltak, nem hitték volna el, meg egyébként is mindent azzal intéztek el, hogy gyerek, csak fantáziál...

2023. márc. 30. 17:50
 7/16 anonim ***** válasza:

És utólag ez milyen érzésekkel tölt el, vannak mostanában ezzel kapcsolatos rossz élményeid?


Én amúgy a helyedben megpróbálnék rákeresni angolul, hátha látott már más is ilyet. Ha van konkrétan ilyen bábu, akkor van rá esély hogy nem vagy egyedül.

2023. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Élményeim nincsenek vele. Akkor egyszer láttam, később csak rémálmokban jelent meg. Aztán az álmok is megszűntek vele. Sok kihagyás után felnőtt koromban álmodtam vele, akkor először hozzám szólt és próbált rávezetni, hogy nincs értelme az életemnek. Akkoriban épp egy nagyon boldog korszakomat éltem, de az álom után teljes depresszióba süllyedtem. Szerencsére csak pár napra, mert sok tennivaló jött és ez az egész valahogy elfelejtődött.

Hát az jó ötlet, próbálok ráker esni angolul.

2023. márc. 30. 21:48
 9/16 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem.

Van lassan 8 milliárd ember, ugyan olyan az agyunk és ugyan abban a világban élünk.


Mi a francért ne lehetne ugyan olyan tapasztalatunk?

Nagyon jól tudjuk, hogy az alvásparalízis mit tud okozni.


Miért misztifikáljuk ezt túl, kedves kérdező?

2023. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A videó szerint Ed és Lorraine Warren Okkult Múzeumában van ez a szobrocska..Biztos láttad a Démonok között sorozat bármely részét így talán könnyebben rá tudsz keresni akár angolul is..Őszinte leszek..én eléggé szenzitív vagyok,bármilyen energia könnyebben megbolygat és én nem látok ebben a szoborban semmi különöset,kivéve,hogy talán a mellkasában lehet valami...Egyébként meg tök cuki :) ...szerintem aranyos,nincsenek rossz energiái ha volt is már kiment belőle,de valamit biztosan szimbolizál...


Az a sátáni pap meg aki a szobor megtalálója mellett elsétáltva megmutatta neki a kocsijához vezető utat,meg minden csak nem "pokoli"..Csak azért mert egyedül eltévedünk az erdőben,betojunk egy furcsa kinézetű szobortól és a "semmiből" megjelenik mellettünk egy fekete ruhás öregember még nem kell szíven szúrnunk egy nyílvesszővel...(gondolom vagy a barlangból jött vagy az ösvény távolabbi részéről)

Szóval nem értem ezt a kollektív hisztit amit a videó is levág,viccesek az amerikaiak..Ez az Ed Warren is olyan kis mitugrász :) ,hogy a pap nevét sem meri kimondani jajjistenem..vannak ennél azért sokkal durvább szellemek,dolgok meg entitások..nyilván a halál,lemondás,életellenességgel (vagy megRontással) kapcsolatos Ördögi "kultusztárgy" amihez mindig tartoznak az éterben energetikai megfelelők,de ez a te lelki érettségedtől is függ,hogy milyen hatással van rád...Hát ade kicsit még énis tovább keresek most,mert ez a téma legalább érdekes..

2023. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!