Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebből a történetből kell...

Ebből a történetből kell levonnom bármilyen spirituális tanulságot, vagy teljesen véletlen és nincs köze hozzám? (Valakiről akiért odavoltam kiderült hogy egy szörnyeteg)

Figyelt kérdés

Nem tudom ki az aki ebben jártas lehet, ha valaki tényleg úgy érzi hogy jártas az ezotériában kérem adjon valamilyen tanácsot.

Nagyon hosszú lehetne ez, megpróbálom csak röviden.

Nem hagy nyugodni a kérdés szóval muszáj itt megkérdeznem.

Próbáltam rákeresni hogy mit gondoltok itt a véletlenről, de nem igazán találtam rá választ…


Ott kezdem hogy nagyon álmodozó függő típus vagyok, elérhetetlen férfiak iránt nagyon sokszor kialakulnak ilyen érzések.

Normális emberi kapcsolataim nincsenek is, mert nekem sokkal jobban tetszik a fikció. Tudom, ez mentális probléma.


Sokszor megtetszenek színészek, ismert emberek, de ezek az érzések sosem mélyek, pár hét alatt elmúlnak és aztán talál az elmém magának valaki mást.


Viszont volt egy férfi aki leginkább az online világban volt ismert, én is így találtam rá. Nem tudom hogy lehet-e szerelemnek nevezni a dolgot, de plátói szerelemnek mindenképp.


Először csak a külseje tetszett meg jobban mint eddig bármi aztán mident elolvastam róla amit csak lehetett róla találni és pár nap alatt rájöttem hogy ő a tökéletes ember, férfi.

Meg sosem éreztem ilyesmit és ez nem múlt el, hanem 6! Éven keresztül tartott…

Minden nap foglalkoztam vele, tudtam hogy sosem fogok vele találkozni de mégis ott volt a remény meg egy érzés hogy egyszer majd mégis találkoznunk kell, van köztünk valami, a sorsunk(ha van ilyen összeforrt)

Rengetegszer álmodtam is vele, volt hogy rosszul voltam a hiányától, úgy éreztem nekem vele, neki pedig vele lenne tökéletes az életünk…

Egy földöntúli lényként tekintettem rá kb aki ki tudna szakítani a szomorú valóságból…


Ezzel csak azt akarom mondani hogy ez sokkal komolyabb dolog volt, mint amikor a tinilányok rajonganak valakiért. Ahogy mondtam nekem is volt mellette sok “sztár” aki tetszett, de annak semmi köze nincs ehhez,


Az életben esélyt sem akartam adni senkinek mert tényleg úgy éreztem hogy egyszer majd úgyis együtt leszünk, nekünk találkoznunk kell…


3 hónapja jött a fekete leves, azóta őrlődöm.

Először csak pletykák voltak róla hogy illegális dolgai vannak aztán hamar kiderült hogy minden igaz, rendőrségi ügyei vannak, többszörösen nagyon súlyok bűnöket követett el…

A droggal való visszaélés, kereskedés a legenyhébb, csakhogy szemléltessem.

De sajnos kiderült hogy nőkkel is erőszakos volt, nőt is vert meg úgy hogy kérdéses volt túléli-e….

Miután minden bebizonyosodott, eltűnt az online térből, azóta csak annyit lehet tudni hogy a rendőrség kezei között van.


Ráadásul ez az egész számomra már egy balszerencsés eseménysorozat vége volt, előtte történik olyan dolgok amik miatt egyre rosszabbul lettem mentálisan és egyik nap ezekre a hírekre ébredtem…


Őszintén azóta torzult a valóságérzetem, nem tudom ezt teljesen felfogni…

Úgy érzem ez is a balsorsom része

És félek hogy amíg élek ezt már nem tudom majd soha a valósággal összeegyeztetni. Jelenleg még nem tudom es félek az őrülettől is…


Szerintem nem is volt még a történelem során olyan hogy egy ilyen szintű férfiről ilyen dolgok derüljenek ki, megis mennyi esély van arra az én szempontomból hogy pont arról az egyetlenről derüljön ki ez, akinek 6 hosszú éven keresztül a függője voltam?

Abszolút úgy érzem mintha egy filmben lennék és ezt valaki elrendezte volna.


Másrészt karma, sors szempontjából sem értem ezt…

Ha valaki ennyire szerencsés mint ő, mindene megvan, külső, siker, pénz, egészség, akkor hogy tud a mennyből kb. a pokolba szállni?

Hogy lehet hogy valakinek ilyen szélsőséges a sorsa?

Most úgy kell élnie ezek után amit csak a legszerencsétlenebb embereknek kell elszenvedniük…

Még most ahogy írok róla is nehéz elhinni hogy ez mind megtörtént.

Pedig már hónapok teltek el.


Ez számomra majdnem olyan szürreális volt mint mondjuk a pandémia. Szürreálisabb mint az ukrán háború.

Még arra is több esély volt hogy meghal minthogy ez megtörténjen.


Szóval, lehet ez véletlen es semmi közöm nincs ehhez vagy ez a sorsom, karmám része volt?

Tud valaki valamilyen okosságot mondani erre?

Hosszú lett tudom, elnézést.



2023. ápr. 17. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/119 anonim ***** válasza:
95%
"Egy illuzio volt mindenem mond miért forditottad ellenem?"
2023. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/119 anonim ***** válasza:
93%
Van akinek a saját férjéről gyerekei apjáról derülnek ki ilyen dolgok, az se lehet semmi.
2023. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/119 anonim ***** válasza:
100%

Andrew Tate? Most komolyan?

Igen, ez elég nagy jelzés volt neked, hogy ideje a realitás talaján párt keresned. Viszont ezotéria terén ezt nem lehet megoldani, elsősorban pszichológust ajánlanék, hogy kiderüljön, mi okozza azt, hogy a környezetedben lévő elérhető férfiakkal nem akarsz ismerkedni. Először ezt kell helyretenni és utána jó úton leszel. A mentális egészség nagyon fontos.

2023. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/119 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg Andrew Tate,akkor én sem értem,hiszen ránézésre is egy igazi "szent" az a pasi...


"Szerintem nem is volt még a történelem során olyan hogy egy ilyen szintű férfiről ilyen dolgok derüljenek ki"...mint drogügyletes,nőverő?

Te most születtél?


Énis idealizálok,mert a szüleim nagyon korán elváltak,de emberismeretem azért akad...és önbecsülés sem ártana...

2023. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/119 anonim ***** válasza:
95%
Ha már színészek ott van példának okáért az angyalképű Armie Hammer,aki egy szadista apafigurával beleszületett a háttérhatalmi szervezetbe...szerinted mit csinált a nőkkel akikkel összejött?....és ez még csak a szórakoztatóipar,ott van a politikai,gazdasági,tudományos szféra is,ideje felnőnöd...
2023. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/119 NTBS ***** válasza:
0%
Szerintem nem.
2023. ápr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/119 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jutottam előrébb, tudtam hogy úgysem fogja tudni senki átérezni hogy mennyi véletlen egybeesés van ebben a szürreális sztoriban

Emberek, természetesen NEM andrew tate-ről van szó….

Nem akarom megmutatni hogy ki az, szerencsére itthon nem annyira ismert, sőt egyáltalán nem az.

Sokáig vissza sem mertem jönni ehhez a kérdéshez, de ma újra nagyon benne vagyok az ügyben


4, hidd el, hogy egy ennyire ismert, ilyen helyzetben levő férfiról nem nagyon derültek meg ki ilyen dolgok

De az én szemszögemből főleg teljesen szürreális hogy PONT arról derültek ki akibe kb szerelmes voltam

Ez nem olyan mint amikor 14 évesen Edward tetszett a twilight-bol


De sajnos ezoterikus szempontból nem tudom hogy ki tudna nekem ebben segíteni

Továbbra sem

2023. máj. 19. 20:44
 8/119 A kérdező kommentje:
2, az apámról nem kell kiderülnie, róla tudom hogy bántalmazta az anyámat, ott voltam…..
2023. máj. 19. 20:45
 9/119 A kérdező kommentje:
4, a fő problémát igazából nem is akartam írni, de nem csak nő verés hanem nemi erőszak is kiderült…. Sajnos ezt én a mai napig nem tudom elhinni róla, felfogni
2023. máj. 19. 20:48
 10/119 anonim ***** válasza:
11%

Fejlődj hát!

Minden rendben. Ez nem balsors, egyenes ez, középen. Örülj, hogy így tanulhatsz. Szerencsés vagy. :))

2023. máj. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!