Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan közösség Budapesten,...

Van olyan közösség Budapesten, ami a meditációval foglalkozik?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra gondolok, mint harmadik szem kinyitása, meditáció, egyebek és nem szednek pénzt, tehát nem a haszonért csinálják, hanem mert tényleg hisznek benne.

Harmadik szemmel elég szkeptikus vagyok, viszont szoktam meditálni és egyik meditációs gyakorlattal értem el először a tudatos álmodást és szoktam érezni olyan dolgokat, amiket a legtöbb ember nem hinne el. Sima testérzetekre kel gondolni, volt még ezen kívül alvásparalízisem is.

Nem tudom, hogy ezek az agyam szüleményei és van rá logikus magyarázat, vagy természetfeletti, de szeretnék többet tapasztalni. Szeretném folyton a zuhanás érzését vagy hogy megváltozik az ágyam textúrája, vagy ijesztő lényeket látok, mert egyrészt jó ihletforrások a festményeimhez, másrészt szeretek kilépni a valóságból és új dolgokat tapsztalni. Pszihedelikus szerekhez szerencsére még nem nyúltam, de megvan a kísértés.



2023. ápr. 24. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
A Szkeptikusok Társasága. Van honlapjuk is
2023. ápr. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Van.
2023. ápr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És tudsz írni ilyet akár privátban is?
2023. ápr. 24. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

igen mind lehúzósdi

tudod így b@sszák át a hülyéket

ilyen dolgok nem léteznek!

2023. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
mert lehet hogy nem fizetősdi dehát mindekinek van szüksége egy kis "támogatásra"
2023. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!