Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A telekinézisnél szükséges a...

A telekinézisnél szükséges a kéz használata?

Figyelt kérdés
mármint, tudom, gondolattal irányítják a dolgokat, de pl fimekben gyakrn használják a kezüket is. olyan mozdulatokat végeznek, amit aztán a tárgy is megtesz úgymond. lehetséges, h az agyuk átirányítja a gondolatot a testbe, és az közvetíti, ezért szükséges egyeseknek a kezük használata is?

2023. ápr. 30. 20:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk, h egy adott tárgyra jobban tudjon az illető öszpontosítani, abban segíthet?
2023. ápr. 30. 20:13
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Mivel gondolattal irányítja, így nem hiszem, egyszerűen csak jobban mutat. Most gondolj bele hogy nézne ki, ha csak állna mozdulatlanul, kevésbé hatásos.
2023. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Pont ezt a kérdést fogják kitárgyalni az időutazók országos találkozóján! Múlthét szerdán lesz megtartva! Le ne maradj.
2023. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2-es, igen, tudom, én is így gondolom, csak, próbálok valamit belemagyarazni, mint azt, h segít egy adott tárgyra koncentrálni, talán ez lenne a leglogikusabb az elmeletekből
2023. ápr. 30. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet de nem feltétlen szükséges
2023. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Segíthet kuszálni. Afféle mentális eszköz magadnak, higy a tudatalattiban irányított figyelmed még inákk összpontosuljon.
2023. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
49%
A pöcsöddel kell mozgatni a poharat,fiacskám...
2023. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!