Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit értetek el a vonzás...

Mit értetek el a vonzás törvénye szerinti gondolkodással?

Figyelt kérdés

Azok írjanak akik hisznek benne mert a kérdés azoknak szól.

Írhattok privátot is, szívesen olvasok a sikerekről. Nekem is volt elég konkrét tapasztalatom.



2023. máj. 14. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

A vonzás törvénye-nem más mint egy utánzat, aminek a valós eredete a Biblia egyik szellemi törvénye. De mivel utánzat ezért más eszközökhöz is nyul még az elme mellett.


Ne nyúlj hozzá, inkább nézz utána a valóságnak, és mindig törekedj arra, hogy eredtit használd-mert abból baj nem lehet.


Az agykontroll eredetije is(célja) Bibliai szellemi törvénybből származott, de mivel csak másolat volt, ezért odafajult ahová a többi szemét.

2023. máj. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Örök rejtély marad

Akik nagyon sikeresek kétlem hogy minden percben nagyon pozitívak és mindig elhitték volna hogy milyen jó lesz minden

A jó cselekedeteket meg hagyjuk mert sokszor a legnagyobb patkány a legszerencsésebb

2023. máj. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Amire figyelsz, azt élteted, azt növeled, azt sugárzod és kéred az életedbe. Ennek( is) tudatában gondolkodsz.
2023. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha hinni kell benne, akkor nem létezik objektíven. Sokat hallom ezt a kifejezést, de így nem sok értelme van. Azt elhiszem, hogyha tudom mit akarok, akkor könnyebben el tudom érni. De ez nem igazán vonzás. Az, amit szeretnék szerintem nem bevonzani kell, hanem el kell oda jutni. Nem ő fog odajönni hozzád, hanem te érsz oda. Azaz nem kell menned, csak arra visz az életed és ott lesz neked, mikor odajutsz.
2023. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
60%
A vonzás törvénye egy maszlag. Ha én bevonzom Pista pénzét, amit Pista másra szánt, melyikünk akarata fog győzni?
2023. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na igen, minden jött amiröl már hallottam, olvastam. De köszi hogy véleményt nyílvánítottatok egy válasszal! Valahogy minden válaszolót meg tudok érteni.


Leírom az első tapasztalatomat ami kb 12 éve történt, akkor olvastam először a vonzás törvényéről. Konkréttan már kínomban nyúltam hozzá,

annak ellenére hogy hívő és realista, szkeptikus és kísérletező típusok keverednek bennem. Ilyen voltam és vagyok is.

Anyámnál laktam,hó vége, csóróság a köbön, senkinek se 1 ft-ja kölcsönbe, a kaja már csak 1 napra elég. 5nap maszek meló volt és én már hétfőn elkezdtem a gyakorlatot, mert képbe voltam hogy a zseton holnap elfogy, B verzió meg nem nagyon van ha csak nem csinálok a vonzásból B-t. Szorúlt a hurok nem kicsit. Bicajoztam maszekolni mert buszjegyre már nem maradt, durván 16km oda vissza és szüntelenűl végig azt mantráztam hogy "találok 5 ezer ft-ot itt a bicikli úton, kérek és meg adadtik. Nyomtam a miatyánkot is napi 50x legalább. Ez ment 3 napig oda-vissza.

A kaja napról-napra soványabb.

4.nap már szerény reggelit vittem a munkába mert kifújt, fizu meg csak szombaton d.e.

Fel adtam. Már nem mantráztam csak tekertem a bringát hazáig. Amikor oda értem a szülői ház bekötő útjához lassítani kezdtem mert át kellett tólnom a bringát a főúton. Ahogy lassúltam, a földre pillantottam és ott volt valami fekete. Megálltam, egy pénztárca, kinyitom, benne 5 ezer ft. Nézegettem van e benne valami de ez konkréttan pénztárca volt. Csak papír és apró tartója volt, iratoknak helye sehol.

Kinyitom az apro tartót és benne egy feszület. Se több. 5e ft és egy feszület. Még a bűntudatnak sem hagyott esélyt ha pl iratot találok benne. Tisztességes ember vagyok így tudom hogy lett volna.

Ne mondjam hogy szóhoz sem jutottam de aztán kitört az öröm és belül csak azt mondogattam "ezt nem hiszem el, sikerült." ez müködik.

Ugyan így találtam pl 2e ft is, ott ahol akartam. A járdán sétálva a járdán akartam találni 2ezret, másnap ott volt.

Számomra ezért lényegtelen azok írása akik halvány esélyt sem adnak ennek a működési elvnek. Viszont ismét olvasgattam a témát, és érdekel ki meddig tudott elmenni.

Azt beismerem hogy 100x annyi ismertető anyag van mint amikor én először találkoztam a témával.

Az is nyílván való hogy amikor információ kerül értékesítésre, szabadon és az esetek többségében teljes tapasztalat és huzamosabb információ gyűjtés nélkül,annak ez a vége.

Csak a feliratkozók és követők száma számít.

2023. máj. 30. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!