Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért csak a rossz és gonosz...

Miért csak a rossz és gonosz embereket vonzom magamhoz?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy hozzám hasonló embereket tudjak bevonzani?

2023. máj. 16. 07:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Költözz el
2023. máj. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%

Rossz karma

Fogadd el, ez van

Nekem is ez van és már egy komédia hogy mennyi nárcisztikus tüneteket hozó szemetet kellett elviselnem

2023. máj. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Engem sokáig jó emberekkel hozott össze az élet, de az utóbbi években

valahogy megváltozott teljesen.

2023. máj. 16. 09:08
 4/14 Grimfox ***** válasza:
71%
Megeshet, hogy nem vettél észre egy változást önmagadban, ami miatt könnyebben kerülnek hozzád közel az ilyen emberek. Mindenki változik idővel, és többnyire nem vesszük észre. Legfeljebb azok látják egyértelműen ezeket a válozásokat, akikkel nagyon ritkán találkozol. Ha van ilyen ember, esetleg megkérdezheted, mi változást lát benned mondjuk 2-3 évvel ezelőtthöz képest.
2023. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

De amúgy ezeket nem te vonzód be hiszen nem te alakítod hogy kikkel találkozol

Az élet csinálja hogy ilyen embereket sodor az utadba

Hogy hogyan azt én sem tudom

2023. máj. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, hogy fordított a helyzet ? Hogy te engeded magadhoz a megtévesztő embereket ?
2023. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Az tükröződik kint ami belül van. Azért van ez így, hogy felismerjük és megváltoztassuk, meggyógyuljunk belőle. Nem rossz karma, nem büntetés.


Ha sok gonosz, rosszindulatú ember az életünkben, el kell gondolkozni azon, hogy mivel engedem ezt be az életembe. Túl naív vagyok? Áldozatszerepben érzem magam? Nem állok ki magamért? Kevés az önértékelésem?


Ha belül megváltozol, a környezeted is megváltozik. Ha megerősödsz belül, szépen kihullanak a rosszindulatú emberek az életedből, az új gondolkodásmódnak köszönhetően olyan emberekre találsz akikkel egy hullámhosszon vagy.

2023. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen a 7es irja jól
2023. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

“Nem állok ki magamért?”


Olyan jó amikor ezzel így dobálóznak

Mondd ezt egy többszörösen bántalmazott embernek, aki köpni nyelni nem tud ha valami bántás éri, mert egyszerűen már így reagál a szervezete

Állj ki magadért… köszi

2023. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
66%
Lehet, hogy mostanában elszaporodtak a gonosz emberek. Ezt én is tapasztalom. Régebben nem volt ennyi.
2023. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!