Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevonzottam hogy távozzon az...

Zoltán9 kérdése:

Bevonzottam hogy távozzon az eletemből a hölgy,vagy csak ez volt megírva,ez a sorsom?

Figyelt kérdés
Volt egy kolleganőm,megvolt köztünk a kémia,közeledtünk egymáshoz,ő jobban is mint én hozzá,kicsit felenkebb vagyok,illetve nem akartam hogy kibeszeljenek a kollégák,aztán meg nyalasan is dicsért,kicsit már sok volt pedig nagyon tetszett a csaj,és erre megvalósult amit "szerettem"volna eltavolodott tőlem,de persze akkor meg mégis hiányzott a közeledese, dicséretei,szóval az egészből ilyen kevert dolog lett egyszer leszart,máskor mint régen volt közeledés ami tök jó volt,de nekem ez sok volt lelkileg úgy voltam vele vagy szarjon le mindig vagy legyen oda értem,de erről nem akartam vele beszélni,és így aztán úgy voltam vele hogy történjen valami,legyen megoldás de azért ne mondjon fel,aztán erre felmondott,úgy érzem ha beszéltem volna vele kettőnkrol vagy haverkodjunk vagy ne legyen semmi akkor lehet még maradt volna

2023. máj. 22. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Igen, bevonzottad hogy távozzon. Én is sok mindent bevonzva taszítok tudatosan. Basic cucc.
2023. máj. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen és most nehéz megemészteni miért nem beszéltem vele inkább,miért nem voltam bátor bár akkor is lehetett volna az hogy kitérő válasz vagy mostanában ilyen kedve van, ráadásul ő lett volna nekem az első olyan személy akit igazán szerethettem volna,aki tök tetszett akinek tetszettem, bejöttem,pedig közel 40 vagyok már

De eddig észre se vették a nők,van kapcsolatom de csak azért vagyok vele mert mást nem találtam és lehet nekem ő lett volna az egyetlen esélyem hogy olyannal egy kapcsolat vagy románc aki tetszik és bejön

2023. máj. 22. 09:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Így rendeltetett
2023. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak elbénáztad.
2023. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
A jelenlegi partneredet kihasználod azzal, hogy vele vagy csak hogy ne legyél egyedül. Ez nagyon negatív dolog, gerinctelen és gyáva is, ami szintén negatív dolgokat fog vonzani az életedbe vagy taszítani fogja a pozitívokat mint például egy új kapcsolatot.
2023. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tudi333 ***** válasza:
36%

Az utolsónak igaza van! A gyáva nők szokták ezt csinálni!


Attól, hogy felmondott a kolléganőd még keresheted. Ne legyél már ilyen töketlen közel 40 éves létedre!

2023. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg gyáván élsz a jelenlegi kapcsolatodba kapaszkodva, a partnereddel szemben tisztességtelen vagy, ne is várd, hogy jobbat vonzol be.
2023. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű az egész,van már két gyerek is egy 3 éves és egy fél éves,és szeretem őket.Amugy meg pont hogy a feleségem az aki nem ad szeretet, meg se lehet ölelni, fizessek neki akkor lehet,azt mondja szexért is könyörögni kell,régen azért egész jó volt minden de már nem
2023. máj. 22. 18:00
 9/12 A kérdező kommentje:
Jóval fiatalabb volt amúgy nálam,20 körüli de neki is volt kapcsolata két éve együtt is élnek a pasival
2023. máj. 22. 21:28
 10/12 Tudi333 ***** válasza:
Az lehet, hogy csak kacérkodott veled. Szorakozásból vagy jól esett neki.
2023. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!